Hanedan Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Trabzon

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Hanedan Düğün Salonu olarak kaliteli hizmet anlayışımızla kına geceleriniz ve bekarlığa veda organizasyonlarınız için 7 yıldır faaliyet gösteriyoruz. Trabzon kına gecesi adetleri’ni en güzel biz yerine getiriyoruz. Amacımız bu özel günlerinizin sonunda bizden memnun ayrılmanız. Bunun için kendimizi her geçen gün yeniliyor; günlük trendlere ayak uydurarak sürekli gelişim gösteriyoruz

Peki hangi hizmetleri sunuyoruz?

Öncelikle kına geceniz ve bekarlığa veda organizasyonlarınız için paket üzerinden bir fiyatlandırma yapıyoruz; fiyatlarımız yaz ve kış mevsimi olarak iki farklı kategoriye göre değişiklik gösteriyor. Yaz sezonunu ve kış sezonu olarak ikiye ayırdığımız paketlerimizde kişi sayısına ve konuklarınıza vereceğimiz ikramlara göre fiyatlandırma yapıyoruz. Şunu belirtmek istiyoruz ki kişi sayınız arttıkça size özel indirimler yapabiliyoruz.

Kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kına gecenize özel hazırladığımız tahtımızda misafirlerinizi selamlarken, yanınızda dans eden ekip arkadaşlarımız heyecanınıza ortak oluyor. Kına gecelerinin olmazsa olmazları davul show, dilek feneri, hint kınası, kına müziği, kına süslemesi gibi hizmetleri de size vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Masalarımızda yuvarlak ya da dikdörtgen seçeneklerimiz bulunuyor. Her masamızın üzerinde konuklarınıza gülümseyen mevsime göre çiçeklerimiz bulunuyor. Mekân giydirme seçeneklerimizi size kına gecenizden önce sunuyoruz. Rengine ve konseptine yine siz karar veriyorsunuz.

Her şey çok hoşunuza gitti peki Trabzon Hanedan Düğün Salonu nerede diye soracak olursanız Ortahisar ilçesinde ulaşımın gayet kolay olduğu bir lokasyonda bulunuyoruz.
Daha fazla hizmet bilgisine sahip olmak ve paketlere özel fiyat teklifleri almak için formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

İbrahim Yıldırım

  • Adres: Gazipaşa Cad. Şehit Ercan Aygün Sk. No:22,

Hanedan Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!