• Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Galanima Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Galanima Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Galanima Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Galanima Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Galanima Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Galanima Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Galanima Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Galanima Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Galanima Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Galanima Restaurant Hakkında

Kına gecenizi deniz kenarında, modern yapısını eski zamanlara döndüren özellikleriyle harmanlayan bir mekânda yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Tarihi bir mimariye sahip olan restoranımız, 1740 yılında inşa edilmiştir. Uzun yıllar konak olarak kullandığımız binamızı, 2001 yılında lezzetli yemeklerin yendiği ve özel davetlerin yapıldığı bir mekân haline getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Farklı bir ambiyansla, tarihle iç içe bir kına gecesi organizasyonu yapmak isteyen çiftlerimizi Galanima Restaurant Akçaabat‘a bekliyoruz.

Restoranımız iki katlıdır. Giriş katında ana yemek salonumuz, lavabolarımız ve mutfağımız bulunuyor. Üst katta 20 kişilik şömineli yemek odamız ve 45 kişilik yemek salonumuz bulunuyor. Kına gecelerinizi genelde restoranımızın arka kısmında yer alan üstü kapalı, 500 kişilik alanımızda gerçekleştiriyoruz. Tabii isterseniz kapasitenize göre bu saydığımız alanlardan birinde de organizasyonunuzu yapabiliriz. Tercih tamamen size kalmış. Masa ve sandalyelerimizi gelecek konuk sayınıza göre yerleştiriyoruz. İsteğinize göre mekân giydirme yapabiliyor, masalarımızı seçtiğiniz renklerde süsleyebiliyoruz.

Kına gecenizde fark yaratmak ve daha fazla eğlenmek isterseniz; size özel bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetlerden yararlanabileceğiniz bir organizasyon firması önerebiliyoruz. Ayrıca bu saydığımız aksesuarları kendiniz de temin edip getirebilirsiniz.

Mekânımızda organizasyonlarınızı yemekli veya yemeksiz şekilde yapıyoruz. Mutfağımızda usta ellerden çıkan müthiş lezzetlerimizi hazırlıyoruz. Galanima Restaurant menüsünden bahsetmemiz gerekirse; tercihinize göre konuklarınıza bölgemizin yöresel lezzeti Akçaabat Köftesi, et sote, tavuk kanat, et-tavuk pirzola veya sizin özel isteklerinden oluşan yemeklerimizden menünüzü hazırlayabiliyoruz. Ayrıca deniz ürünleri menümüzden, zeytinyağlı ve soğuk mezelerimizden seçimler yapabilirsiniz. Alkollü-alkolsüz içecek olanaklarımızla menünüzü tamamlıyoruz.

Kına geceniz boyunca sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan bir ekiple çalışıyoruz. Çünkü misafirlerimizin bizden memnun olarak ayrılmasını istiyoruz. Düğün süresince sadece buna odaklanıyoruz.

Siz de bu özel gününüzde mekânınız biz olalım, size hizmetlerimizi gülen yüzlü ekibinizle sunalım istiyorsanız daha fazla bilgi almak ve size özel fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Adnan Kahveci Bulvarı 2 No'lu Sokak No: 2 Söğütlü

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.