Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Trabzon

Cinkaya Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Cinkaya Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Cinkaya Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Cinkaya Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Cinkaya Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Cinkaya Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Cinkaya Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Cinkaya Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Cinkaya Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Cinkaya Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Cinkaya Düğün Salonu Hakkında

Kına geceleri günümüzde oldukça büyük bir organizasyon haline geldi. Neredeyse düğünler kadar büyüyen bu organizasyonları büyük düğün salonlarında gerçekleştirmek isteyen birçok gelin adayıyla karşılaşıyoruz. Bu konuda oldukça tecrübelendiğimizi ve bir kına gecesini nasıl kusursuz hale getireceğimizi çok iyi biliyoruz. Siz de tanık olmak isterseniz salonumuza bekliyoruz.

Şalpazarı Cinkaya Düğün Salonu olarak Trabzon’da faaliyet gösteriyoruz. Salonumuza özel araçlarınızla rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. Geniş bir otoparkımızın bulunduğunu ve burayı ücretsiz olarak kullanacağınızı da hatırlatalım. Araçlarınız yok ise çevre ilçelerden ve merkezden kalkan ilçe araçlarıyla gelebilmektesiniz.

Salonumuz kalabalık organizasyonlar için oldukça uygun durumda. Geniş bir salon olmasının yanı sıra yüksek tavanlı olmasıyla da konuklarımıza ferah ve büyük bir salon izlenimi veriyoruz. Masalarımızı büyük pistimizin çevresine yerleştiriyoruz. Böylelikle bu masaların tümünden eğlence net bir şekilde görülebiliyor.

Masa, sandalye ve mekânı kına konseptine göre süslemek isterseniz, organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve ayrıntılı yardım alabilirsiniz. Kına gecelerinizi unutulmaz kılmak için profesyonel bir hizmet veriyoruz. Fotoğrafçı ekibimiz hem HD video çekimi hem de fotoğraf çekimi yapacak ve yıllar sonra hatırlamak istediğinizde elinizde güzel resimler olacak.

Salonumuzda sadece kına gecelerinizi değil, düğün, nikah, açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, kokteyller, mezuniyet ve sünnet gibi toplu davetleri de gerçekleştirebiliyoruz. Bu zamana kadar böyle etkinliklere birçok kez ev sahipliği yaptığımızı ve deneyimlerimizi sizle de paylaşacağımızı söyleyebiliriz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, planladığınız tarihten önce bizimle iletişime geçmek. Böylelikle hem istediğiniz tarih için planlama yapabiliyor hem de isteklerinize hazırlanacak zaman sahip olabiliyoruz.

Sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurmanız ve “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız durumunda, salonumuz hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve bizi tercih edebilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Turalıuşağı Mahallesi, Tepebaş Cd., 61670 Şalpazarı/Trabzon

 • Haritadaki Konumu

  Cinkaya Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.