• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Castle Cafe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Castle Cafe Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Castle Cafe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Castle Cafe Sıkça Sorulan Sorular

Castle Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Castle Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Castle Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Castle Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Castle Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Castle Cafe Hakkında

Trabzon’un Ortahisar ilçesinde, kusursuz bir kına gecesi organizasyonu düzenlemek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Castle Cafe olarak bugüne kadar birçok konuğumuzun en mutlu günlerinde yanlarında olduk ve olmaya devam ediyoruz. Açıldığımız günden beri tek amacımız bizi tercih eden misafirlerimizi %100 memnuniyetle işletmemizden uğurlamak. Bunu yaparken kalite standartlarımızdan hiçbir zaman taviz vermiyor, her geçen gün daha iyiye gitmek ve kendimizi yenilemek için uğraşıyoruz.

Konuklarına kolay ulaşım imkânı sunan Castle Cafe Trabzon’un birçok ilçesinden ulaşılabilir bir lokasyona sahip. Hem özel araçlarınızla hem de toplu taşıma araçlarıyla tercih edebilir ve hiç zorluk çekmeden işletmemize gelebilirsiniz. Özel araçlarınız için park konusunda da sıkıntı çekmeyeceğiniz hatırlatalım.

Kına geceleriniz için kapalı alanımızı kullanabiliyorsunuz. Farkı bir dekorasyonla dizayn edildiğimizi hem ışıklandırmalarımız hem de kullandığımız diğer aksesuarlarla da bunları desteklediğimizi söyleyebiliriz. Buradaki masa ve sandalyeleri gelecek kişi sayısına göre yerleştiriyoruz. Hayalinizdeki geceyi gerçekleştireceğinizin bilincindeyiz ve biz de tam olarak aklınızdaki alanı oluşturmak için isteklerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Masa ve sandalyelerin, mekânın süslemelerini en yeni konseptler ile süslemek isterseniz, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilirsiniz. Aynı zamanda kına gecesinin en çok tercih edilen aksesuarları olan kına sandığı, kına tahtı, kına tepsisi, bindallı, kaftan, kına takımı gibi birçok seçeneği de bu firmalar aracılığıyla temin edebilmektesiniz.

Bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yaptığımızı belirtmek istiyoruz. Tecrübeli çalışanlarımız, sizlerin ne istediklerini iyi biliyor ve taleplerinizi en hızlı şekilde karşılamaya çalışıyorlar. Üstelik sadece kına gecelerinde değil, nişan, nikah, baby shower, kurumsal etkinlikler gibi toplu davetlerinizde de. Sizlerin organizasyonunu kusursuz kılmak bizim işimiz, gelin sevdiğimiz işi yapalım.

Ayrıntılı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonunu tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  1 Nolu Erdoğdu Mahallesi, Şelale Sk. No:19, 61100 Ortahisar/Trabzon

 • Haritadaki Konumu

  Castle Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.