Çakırbey Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Yomra, Trabzon

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Semazen, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

2018 Yılından beri mutlu bir geleceğe evet demeden önce, bekarlığınızın son günlerinden doyasıya eğlenebileceğiniz bir ortam sağlıyoruz. Çakırbey Düğün Salonu Yomra olarak, üstün hizmet anlayışımızla sizin memnuniyetiniz için faaliyet gösteriyoruz.

Peki kına gecenizde sizi ne gibi olanaklar bekliyor?

-Düğün salonumuz, 1.800 m2 alan üzerine kurulu, 700 kişilik kapalı alan, 200 kişi kapasiteli camekanlı teras katıyla toplam da 900 kişiye kadar konuğunuzu rahatlıkla ağırlayabiliyor. Yemekli düzen 300, kokteyl düzen de ise 500 kişiye kadar konuğunuzu kına gecenize davet edebilirsiniz. Salonumuzda ısıtma ve soğutma sistemleri, farklı renk seçenekli led aydınlatmalar bulunuyor; üstelik yüksek tavanımızın ferahlığını da sonuna kadar hissedebiliyorsunuz.

-Yemekli davetleriniz için, profesyonel mutfağımızda, usta aşçılarımızın hazırladığı leziz menülerimizi misafirlerinize sunuyoruz. Menümüzün içeriği; başlangıç tabağı, ara sıcaklar ve ana yemekten oluşuyor. Bu yemekleri istediğiniz içecek seçenekleriyle tamamlayabilirsiniz. Tüm sunumlarımızı tecrübeli ve işinde son derece titiz servis ekibimiz yapıyor. Aynı zamanda ekibimiz, misafirleriniz tüm isteklerini karşılamak için davetiniz boyunca aralıksız çalışıyorlar.

- Profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Kına geceniz için yöresel kına müzikleriyle sizi hem duygulandırıyor hem de neşelendiriyoruz. Bunun dışında profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz.

-Yanınızdan bir dakika bile ayrılmadan, bütün özel anlarınızı ölümsüzleştirecek profesyonel ekibimiz, fotoğraf ve video çekimlerinizi gerçekleştiriyor. Dilediğiniz zaman fotoğraf ve videolarımızı ekibimizden teslim alabilirsiniz.

Sağladığımız hizmetler bunlarla sınırlı değil. Düğün salonumuz hakkında daha fazla bilgi almak ve Çakırbey Düğün Salonu Trabzon fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Heyecanla siz değerli çiftlerimizi bekliyoruz.

İletişim

Ali Çakıroğlu

İsmail Bey

Emre Çakıroğlu

  • Adres: Kaşüstü Mahallesi, 61290 Yomra/Trabzon

Çakırbey Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!