Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Trabzon

Cadde Düğün Salonu

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Cadde Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Cadde Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Cadde Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Cadde Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Cadde Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Cadde Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Cadde Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Cadde Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Cadde Düğün Salonu Hakkında

Trabzon’da kına gecesi organizasyonunuz için bir salon arayışındaysanız, size güzel bir haberimiz var. Cadde Kına ve Nişan Salonu Trabzon’un Ortahisar ilçesinde faaliyet gösteriyor. Valiliğin karşısında bulunan salonumuza ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı çekmeyecek ve rahatlıkla varacaksınız. Özel araçlarınızla gelebildiğiniz toplu taşıma araçlarıyla da salonumuza gelebilmektesiniz.

Salonumuzun 200 kişi kapasiteli olduğunu ve kına geceniz için oldukça uygun bir alana sahip olduğunu belirtmek istiyoruz. Kına tahtını ve diğer aksesuarları geniş pistimize yerleştiriyorsunuz. Tüm masalardan da bu alanın görüldüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu özel anlarınızda salonumuzu kına konseptine göre süslüyoruz. Masa, sandalye ve mekân süslemesini isteklerinize göre süslüyor ve hayalinizdeki kına gecesine Cadde Kına ve Nişan Salonunda sahip olmanızı sağlıyoruz. Ekstra istekleriniz olursa ise alanında uzman organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve hem süsleme hem de aksesuar temini konusunda yardımcı olabiliyorlar. Sizin için bu hizmeti de sağlamaktayız. Aynı zamanda salonumuzda bu unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştirecek bir fotoğraf ekibimiz bulunuyor. Hem video hem de fotoğraf çekimleriyle yıllar sonra bu anlarınızı hatırlamak istediğinizde güzel bir fotoğraf albümüne sahip olabilirsiniz.

Bu zamana kadar birçok organizasyona ev sahipliği yaptığımızı belirtmek istiyoruz. Kına geceleriniz dışında bizi nişan, nikah, düğün, sünnet, mezuniyet, doğum günü partileri, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler ve açılışlar gibi özel günlerinizde de bizi tercih edebilmektesiniz. Yapmanız gereken tek şey planladığınız tarihten en az 1 ay önce bizimle iletişime geçmek. Böylelikle hem mağdur olmamanızı sağlayacak hem de istek ve talepleriniz için tüm hazırlıklarımızı planlamaya başlayacağız.
Güler yüzlü personelimiz organizasyonunuz boyunca sizin yanınızda oluyorlar. Tüm isteklerinizi anında karşılamak için çalışıyor ve ilgileriyle gecenin sonunda memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlıyorlar.

Sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir ve uygun fiyatlı bu salonumuz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  valiliğin üst cad. garanti bankasının yanı birinci işhanı, 61040 Ortahisar/Trabzon

 • Haritadaki Konumu

  Cadde Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.