Büyük Hotel Sümela

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Büyük Hotel Sümela
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Büyük Hotel Sümela Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Büyük Hotel Sümela Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Büyük Hotel Sümela Sıkça Sorulan Sorular

Büyük Hotel Sümela kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Büyük Hotel Sümela kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Büyük Hotel Sümela kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Büyük Hotel Sümela kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Büyük Hotel Sümela kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Büyük Hotel Sümela Hakkında

Kına gecenizde kendinizi çok özel hissettirecek kaliteli bir hizmet almak ister misiniz? Biz Hotel Büyük Sümela olarak, konforlu konaklama hizmetimizin dışında modern davetlerimizle de bu sektörde adımızdan söz ettirmeyi başardık. Omuzlarınızdaki bu tatlı yükü alarak, sizi rahatlatmak istiyoruz ve kına gecenizde ev sahipliği yapmak üzere sizi otelimize davet ediyoruz.

Peki unutulmaz bir gün geçireceğiniz otelimizde hangi hizmetleri veriyoruz?

• Kına gecenizi otelimizin 200 kapasiteli Balo Salonunda yapıyoruz. Mekânımızın dekorunu sizin istekleriniz doğrultusunda düzenliyoruz. Dilediğiniz tarz ve renkte süslemeler yapabiliyor, masa ve sandalyelerimizi gelecek konuk sayınıza göre yerleştiriyoruz.

• Rüyalarınızdaki kına gecesini size yaşatmak için profesyonel ekibimizle çalışıyoruz. Oturma düzeninden ses sistemine görsel şovlardan, lezzetli ikramlara kadar her şeyi sizin için biz planlıyoruz. Kına gecenizde fark yaratacak etkinlikler için size öneriler de bulunuyoruz. Dilerseniz bir organizasyon firmasıyla iş ortaklığı kurup, kına gecesiniz için aksesuarlar kiralayabilirsiniz Her şey sizin hayal gücünüze kalmış…

• Yemeklerimiz profesyonel mutfağımızda, usta aşçılarımız tarafından hazırlanıyor. Hem lezzet açısından hem de görsel anlamda konuklarınızı etkileyecek şekilde sunumlarımızı gerçekleştiriyoruz. Her isteğinizi anında yerine getiren servis ekibimiz, konuklarımızın memnuniyeti için aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.

• Kına gecenize katılacak misafirleriniz için özel indirimli odalarımızı hazırlıyoruz. Konuklarınız isterlerse bu son derece konforlu odalarımızda konuklayabilir.

• Size kaliteli ses ve sahne hizmeti sunuyoruz. Geniş pist alanımızda özgürce dans ederken, sizin için özel olarak hazırladığımız renkli ışık şovlarımızı çok seveceksiniz. Ayrıca popüler kına gecesi müziklerimizle bazen eğlenecek bazen ise hüzünleneceksiniz.

Biz müthiş tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla, Hotel Büyük Sümela Maçka/Trabzon ‘da en mutlu gününüzde sizleri konuk etmek için sabırsızlanıyoruz. Siz de daha söyleyemediğimiz birçok hizmetin bilgisini almak ve Hotel Büyük Sümela fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Ön Büro Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Caddesi Maçka

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Büyük Hotel Sümela Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.