Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Trabzon

Buduhan Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Buduhan Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Buduhan Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Buduhan Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Buduhan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Buduhan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Buduhan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Buduhan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Buduhan Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Buduhan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Buduhan Düğün Salonu Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için uygun fiyatlı ama aynı zamanda kaliteli bir mekânda yapmak isterseniz, Buduhan Düğün Salonunu rahatlıkla önerebiliriz. Sağladığımız fırsatlar ile konuklarımızı mutlu etmeyi amaçlarken, aynı zamanda unutulmaz bir organizasyon gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Tesisimizde açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Açık alanımız doğayla iç içe bir ortamı konuklarına sunarken kapalı alanımız ise düğün salonu olarak dizayn edildi. Toplamda 250 kişilik bir kapasiteye sahip bu alanımızın kına geceniz için oldukça yeterli olduğunu söyleyebiliriz.

Masa, sandalye ve mekânımızı kına konseptine göre süsleyecek bir ekibimiz bulunuyor. Hem süsleme hem de aksesuar kullanımı konusunda tamamen istek ve taleplerinize göre çalışıyoruz. Bu gecenin sizin için unutulmaz olacağının bilincinde hareket ettiğimizi söyleyebiliriz. Bunun için hayalinizdeki geceyi ortaya çıkarmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Organizasyonunuzu yemekli olarak düzenlemek isterseniz, restoranımızın mutfağından çok özel yemekleri sizin için hazırlama imkânımız bulunuyor. Profesyonel aşçılarımızın hünerli ellerinden geçen yemeklerimiz, hızlı servis elemanları tarafından en kısa sürede size sunuluyor.

Güler yüzlü personelimiz gece boyunca sizlerin yanında olacaklar. Hiçbir aksaklığın yaşanmaması için çalışacak ve enerjileriyle sizleri de mutlu edecekler. Bu anlarınızı kaydedecek bir fotoğrafçının da bünyemizde bulunduğunu söyleyelim.

Düğün salonumuzda sadece kına geceleri değil düğün, nikah, sünnet, mezuniyet, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, açılışlar gibi toplu davetleri de gerçekleştirebilmektesiniz. Açık alanımızda ise nişan, doğum günleri, yıl dönümleri, piknik gibi butik organizasyonlarınızı gerçekleştirebilmektesiniz. Bunlar için bizimle en az 2-3 hafta öncesinden iletişime geçmeniz durumunda, isteklerinizi sağlayabilmek için yeterli zamana ve size daha iyi bir hizmet verebilmek için planlama şansına sahip olabiliyoruz.

Sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir ve tesisimizin sıcak ortamında unutulmaz anlara sahip olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Uzungöl yolu üzeri 5.km Çaykara / Trabzon

 • Haritadaki Konumu

  Buduhan Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.