Altuntaş Düğün Salonu

E-posta Gönder

Altuntaş Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  1.000-2.000

Altuntaş Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Altuntaş Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Altuntaş Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Altuntaş Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Altuntaş Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Altuntaş Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Altuntaş Düğün Salonu Hakkında

Size unutamayacağınız bir kına gecesi yaşatmak için Samsun’dayız. Kendimizi sürekli geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Altuntaş Düğün Salonu Akçaabat’ta yer alıyor. Kolay ulaşım olanaklarına sahip olan salonumuza, misafirleriniz zaman kaybı yaşamadan kendi araçlarıyla veya toplu ulaşım araçlarıyla varabiliyor.

1300 kişilik kapasitemizle hizmet veriyoruz. Yer sıkıntısı olmadan tüm konuklarınız salonumuza rahatça davet edebilirsiniz. Masalarımızı 8 ve 10 kişilik olarak yerleştiriyoruz. İstek dahilinde aynı masada yer almak isteyen akrabalarınız için masalarımızı birleştirerek 15 kişiliğe çıkartabiliyoruz. Beyaz masa giydirmelerimize, pembe renk kurdele süslemeli sandalyelerimiz eşlik ediyor. Klasik dekorumuzu beğenmeseniz kına gecenize özel süslemeler de yapabiliyoruz.

Yemekli davetlerinizde, standart bir menümüz bulunuyor. Yemeklerinizi hijyenik mutfağımızda hazırlıyoruz ve profesyonel servis ekibimizle sunumlarımızı gerçekleştiriyoruz. Düğününüzde yemek tercih etmezseniz misafirlerinize kuru pasta ve meşrubat ikramları yapıyoruz.

Yer sıkıntısı yaşamayın özgürce dans edin diye size geniş bir pist alanı oluşturduk; pistimizde konuklarınızla birlikte şimdiye kadar hiç eğlenmemiş gibi dans edebilirsiniz. Fotoğraf çekimlerinizi salonumuzla anlaşmalı fotoğrafçımız yapıyor. Video çekimlerinizi de üstlenmekten mutluluk duyuyoruz. Kına gecenizden sonra fotoğraf ve videolarınızı istediğiniz zaman gelip bizden alabilirsiniz. Rahatça son hazırlıklılarınızı yapıp eşinizle organizasyon saatinizi bekleyeceğiniz VIP odamız da o büyük günde emrinize amade şekilde sizi bekliyor olacak.

Ayrıca belirtmek istiyoruz ki; pazartesi-salı-çarşamba ve perşembe günleri için indirimli paketimiz bulunuyor. Salon, müzisyen, video çekimi, gelin başı, pasta ve meyve suyu ikramlarımız dahil 899 TL’den başlayan fiyatlarımızla sizi bekliyoruz.

Siz de daha fazla bilgi edinmek ve Altuntaş Düğün Salonu Trabzon fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz. Trabzon'da kına mekanları arayışınıza, 2012 yılından beri en iyi hizmet ile cevap verecek olan bizler, bu özel gününüze ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Suzuki Girişi, Sahil Mevkii Söğütlü Trabzon 61300 Söğütlü

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Altuntaş Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.