Altınsaray Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Trabzon

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Kurulduğumuz ilk günden bugüne yenilikçi anlayışımızdan hiç vazgeçmedik. Ekibimizi sürekli geliştirerek, yeni trendlere ayak uydurarak ve sizin isteklerinizi her koşulda yerine getiren bir düğün salonu olarak kına gecenize ev sahipliği yapmak için gönüllüyüz.

Peki Altınsaray Düğün Salonu Trabzon’da hangi hizmetleri veriyor?

-Salonumuzun dekorunu sizin zevkinize göre oluşturuyor, tarzınızı yansıtacak süslemeler de yapabiliyoruz. İsterseniz davetli rezerve kartı da oluşturabiliriz. Bütün sevdiklerinizi rahatlıkla davet edeceğiniz salonumuz, yüksek tavanlı bir yapıya sahip. Üstelik görselliği bozacak tek bir kolon bile bulunmuyor. Misafirlerinizin her açıdan görebileceği şekilde tasarladığımız geniş pist alanımızda sevdiklerinizle birlikte eğlenmenin tadını özgürce çıkarabilirsiniz.

-Organizasyon sorumlumuz kına gecenizden önce sizinle görüşüyor ve bütün detayları birlikte planlama şansınız oluyor. Böylelikle size sadece en küçük ayrıntının bile atlanmadığı muhteşem bir günü geçirmek kalıyor.

-Kına gecenizin kesintisiz çekimini yapacak ve bütün özel anlarınızı ölümsüzleştirecek fotoğrafçımızla ortaklık kuruyoruz. En beğendiğiniz fotoğraflarınızı kına gecenizden sonra, kendilerinden hemen teslim alabilirsiniz.

-Yemekli tercihleriniz için, menünüzü profesyonel mutfak anlayışımızla hazırlıyoruz. Menü içeriğine siz karar veriyorsunuz, isteğiniz dahilinde menü tadımı gerçekleştirebiliyoruz. Misafirlerinize sunumlarınızı profesyonel servis elemanlarımız yapıyor.

-Kına gecenizde sizin ve konuklarınıza hoş zaman geçirmenize olanak sağlayacak profesyonel orkestramız görev alıyor. Kaliteli ışık, ses ve sahne hizmetimiz bulunuyor. Ayrıca After Parti alanımızda sevdiklerinizle birlikte eğlenmenin tadını sonuna kadar çıkarabileceksiniz.

-İlk dansınızda misafirlerinizin görsel şov yaşamalarına olanak sağlayacak yer volkanı gösterimiz ve konfeti yağmuru hizmetimiz, güzel ambiyansımız, güler yüzlü ekibimizle hayatınızın en özel gününü salonumuzda unutulmaz kılmaya hazır olun.

Kendinizi özel hissedeceğiniz olanaklarımız bu saydıklarımızla sınırlı değil. Eğer salonumuz ve hizmetleriniz hakkında daha fazla bilgi almak, fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

Yasemen Hanım

  • Adres: Cumhuriyet Mahallesi , Yavuz Selim Bulvarı , Yusufhan İş Merkezi No:96 Kat:7 Ortahisar (Tanjant Yolu Üzeri Hacıkasım Kavşağı Karşısı) Trabzon

Altınsaray Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!