Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Trabzon

Altın Köşk Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Altın Köşk Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Altın Köşk Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Altın Köşk Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Altın Köşk Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Altın Köşk Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Altın Köşk Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Altın Köşk Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Altın Köşk Düğün Salonu Hakkında

Trabzon’da her detayıyla eksiksiz bir kına gecesi organizasyonu düzenlemek isterseniz, bu organizasyonları sayısız kez gerçekleştiren Altın Köşk Düğün Salonu’na hepinizi bekliyoruz. Uzun yıldır hizmet sektöründe olduğumuzu ve konuklarımızın nasıl memnun edileceğini iyi bildiğimizi söyleyebiliriz. Yapmış olduğumuz yatırımlarla Vakfıkebir ilçesinde birçok hizmet sektöründe aynı anda faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Kına gecelerinizi açık ve kapalı alanımızda gerçekleştirebiliyoruz. Bu iki alanın da kına konseptine göre süslenmesi konusunda kapsamlı bir hizmet veriyoruz. En yeni trendleri takip eden profesyonel bir ekibimiz bulunuyor ve bu gecede olması gereken her şeyi bizimle paylaşabiliyorsunuz. Hem süsleme hem de aksesuar temini konusunda tüm isteklerinizi yerine getiriyor ve hayalinizdeki geceyi yansıtmaya çalışıyoruz.

Işık ve ses sistemlerimizin son model teknolojik aletlerden oluştuğunu belirtelim. En kaliteli hizmeti vermeyi amaçladığımızı bünyemizdeki birçok detayda fark edeceksiniz. Güler yüzlü hizmetin ve maksimum ilginin bir an olsun kaybolmayacağı salonumuzda sizlerin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Salonumuzda düğün, nişan, kına, sünnet, mezuniyet, nikah, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve kokteyller gibi toplu davetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu organizasyonlar için gerekli hem ekipmana hem de tecrübeye sahip olduğumuzu hatırlatalım. Yapmanız gereken tek şey planladığınız tarihten en az 1 ay önce bizimle iletişime geçmeniz. Böylece hem isteklerinizi karşılamak için yeterli zamanımız olacak hem de yoğunluğumuzdan etkilenmemiş olacaksınız.

Misafirlerimizin en mutlu günlerinde beklentilerinin üstünde bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bunu tecrübeli yönetici kadromuzun genç ve dinamik ekibimizle uyum içinde çalışmasıyla sağlıyoruz.

Kına gecenizi hayalinizi kurduğunuz bir organizasyona dönüştürmek için buradayız. Bizi tercih etmek ve Altın Köşk Düğün Salonu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres::

  Çarşı Mahallesi Gülbahar Hatun Caddesi Polis Karakolu Karşısı No:18, 61400 Vakfıkebir/Trabzon

 • Haritadaki Konumu

  Altın Köşk Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.