Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sivas

Haluk Restoran Cafe

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Haluk Restoran Cafe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Haluk Restoran Cafe Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Haluk Restoran Cafe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Haluk Restoran Cafe Sıkça Sorulan Sorular

Haluk Restoran Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Haluk Restoran Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Haluk Restoran Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Haluk Restoran Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Haluk Restoran Cafe Hakkında

Geleneklerimizin en çok sevilen ritüeli olan kına gecenizi kafemizde yapmak ister misiniz? ‘’Evet’’ dediğinizi duyar gibiyiz, o halde mutluluğun paylaştıkça çoğalacağına inanan ekibimizle, davetlerinizde keyifli zaman geçireceğiniz sıcacık ve samimi mekânımıza davet ediyoruz sizi.

Modern ve ferah bir yapıya sahip olan Haluk Restoran Cafe Sivas, her konuğunuzu rahatlıkla davet edebileceğiniz geniş alanlı ağırlama kapasitemizle hizmet veriyor. Kafemizin organizasyon sorumlusu kına gecenizden önce sizle görüşüyor ve bütün detayları birlikte planlama şansı elde ediyorsunuz. Kafemizde istediğiniz konsepte dekor oluşturabiliyor, bu konseptte uygun olacak şekilde masa ve sandalyelerimizi süsleyebiliyoruz.

Kafemizde geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformu yer alıyor. Üstelik isteğiniz dahilinde profesyonel ortaklarımızın canlı müzik olanağından da faydalanabiliyorsunuz. Yemekli davetleriniz için hijyenik ortamda hazırladığımız lezzetli menüleri kına gecenize davet ettiğiniz konuklarınıza sunuyoruz. Günlük olarak temin edilen malzemelerden yapılan bu yemekleri kafemizin profesyonel servis ekibi sunuyor.

Kına gecenize için küçük bir öneride bulunmak istiyoruz: kendinizin anlaştığı organizasyon firması aracılığıyla Osmanlı esintileri taşıyan konsept, seçtiğiniz kaftana uyum sağlayacak taçlar ve kına eldivenleri gibi aksesuarlar kiralayabilirsiniz. Böylelikle hem kına gecenizi son zamanların tercih edilen trendlerine uydurmuş olacak hem de çekileceğiniz fotoğraflarla geleceğe güzel anılar bırakmış olacaksınız.

Kafemizde birçok etkinlik ve davete ev sahipliği yapıyoruz. Kına dışında hizmet verdiğiniz organizasyonlardan bahsedecek olursak; doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü gibi etkinliğinizde birbirinden güzel olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Vereceğiniz davetten önce organizasyon sorumlumuzla planlamalar yapabilir, hizmetlerimizi çeşitlendirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Akdeğirmen Mah. Niksar Cad. Sivas Merkez, Sivas

 • Haritadaki Konumu

  Haluk Restoran Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.