Grand Masal Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Grand Masal Düğün Sarayı Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

  10.000 TL'den Az

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

  10.000 TL'den Az

Grand Masal Düğün Sarayı Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Grand Masal Düğün Sarayı Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Grand Masal Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

 • Grand Masal Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Grand Masal Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Grand Masal Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Grand Masal Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Grand Masal Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Grand Masal Düğün Sarayı Hakkında

Kına organizasyonunuzu sevdiklerinizle birlikte yıllar geçse de unutamayacağınız bir eğlenceyle kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Grand Masal Düğün Sarayı Sivas Merkez olarak 2015 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. Hizmete başladığımız yıldan bugüne birçok çift ve ailenin mutlu günlerine şahitlik yaptı ve yapmaya da devam ediyoruz. Değişen düğün trendini yakından takip ettiğimizden dolayı her sene farklı alternatiflerle çiftlerimizi karşılıyoruz. Salonumuz organizasyonlar için gerekli teknolojik alt yapıya sahiptir ve ekip olarak organizasyonlara titizlikle hazırlanıyoruz.

Salonumuz 2000 m2’lin alan üzerine kurulmuştur ve içerisinde 2 farklı kapasite ve tasarıma sahip salon bulunuyor. Büyük salonumuz 750 kişi küçük salonumuz ise 450 kişi kapasitelidir. Kına ve bekârlığa veda gecenizden önce nasıl bir gün istediğinizi soruyor ve o doğrultuda planlamalar yapıyoruz. Davetli sayınızı öğrendikten sonra 9kişilik yuvarlak masalarımızı geniş aralıklarla yerleştiriyor, herkesin rahat bir gün geçirmesini sağlıyoruz.

Son zamanlarda konsept bir şekilde kutlanan kına geceleri için size birden fazla seçenek sunuyoruz. Kına tahtı ve kına süslemeleriniz bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında hazırlıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifi sunuyor, kendi tarzınızı mekâna uygulamanızı sağlıyoruz.

Eğlenceli şarkılar eşliğinde ışıkların altında muhteşem bir organizasyon gerçekleştirebileceksiniz. Özel organizasyonlarda sahne alan ve geniş repertuvara sahip orkestra ve sanatçılarla anlaşıyoruz. İsteğe bağlı olmakla birlikte düğün öncesi organizasyonunuzda çalınmasını istediğiniz şarkı listenizi de belirliyoruz.

İşletmemizde ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri, 7 /24 izlenen 16 adet kamera sistemi, 300 araç kapasiteli otopark, çocuk oyun alanı bulunuyor.

Kına gecenizi siz de modern tasarlanmış bir balo salonunda kutlamak isterseniz, Sivas Grand Masal Düğün Salonu fiyatı ve hizmet detayları için, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Gültepe, 53-23. Sk., 58080 Sivas Merkez

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Grand Masal Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.