Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sivas

Grand Masal Düğün Sarayı

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Grand Masal Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 TL'den az

Grand Masal Düğün Sarayı Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Grand Masal Düğün Sarayı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Grand Masal Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Grand Masal Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Grand Masal Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Grand Masal Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Grand Masal Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Grand Masal Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Grand Masal Düğün Sarayı Hakkında

Kına organizasyonunuzu sevdiklerinizle birlikte yıllar geçse de unutamayacağınız bir eğlenceyle kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Grand Masal Düğün Sarayı Sivas Merkez olarak 2015 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. Hizmete başladığımız yıldan bugüne birçok çift ve ailenin mutlu günlerine şahitlik yaptı ve yapmaya da devam ediyoruz. Değişen düğün trendini yakından takip ettiğimizden dolayı her sene farklı alternatiflerle çiftlerimizi karşılıyoruz. Salonumuz organizasyonlar için gerekli teknolojik alt yapıya sahiptir ve ekip olarak organizasyonlara titizlikle hazırlanıyoruz.

Salonumuz 2000 m2’lin alan üzerine kurulmuştur ve içerisinde 2 farklı kapasite ve tasarıma sahip salon bulunuyor. Büyük salonumuz 750 kişi küçük salonumuz ise 450 kişi kapasitelidir. Kına ve bekârlığa veda gecenizden önce nasıl bir gün istediğinizi soruyor ve o doğrultuda planlamalar yapıyoruz. Davetli sayınızı öğrendikten sonra 9kişilik yuvarlak masalarımızı geniş aralıklarla yerleştiriyor, herkesin rahat bir gün geçirmesini sağlıyoruz.

Son zamanlarda konsept bir şekilde kutlanan kına geceleri için size birden fazla seçenek sunuyoruz. Kına tahtı ve kına süslemeleriniz bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında hazırlıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifi sunuyor, kendi tarzınızı mekâna uygulamanızı sağlıyoruz.

Eğlenceli şarkılar eşliğinde ışıkların altında muhteşem bir organizasyon gerçekleştirebileceksiniz. Özel organizasyonlarda sahne alan ve geniş repertuvara sahip orkestra ve sanatçılarla anlaşıyoruz. İsteğe bağlı olmakla birlikte düğün öncesi organizasyonunuzda çalınmasını istediğiniz şarkı listenizi de belirliyoruz.

İşletmemizde ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri, 7 /24 izlenen 16 adet kamera sistemi, 300 araç kapasiteli otopark, çocuk oyun alanı bulunuyor.

Kına gecenizi siz de modern tasarlanmış bir balo salonunda kutlamak isterseniz, Sivas Grand Masal Düğün Salonu fiyatı ve hizmet detayları için, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Gültepe, 53-23. Sk., 58080 Sivas Merkez

 • Haritadaki Konumu

  Grand Masal Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.