Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sakarya

Saygın Sosyal Tesisleri

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Saygın Sosyal Tesisleri Hakkında

Sakarya’da kına gecesi organizasyonu düzenlemek isteyenler için hem kır bahçesi hem de düğün salonumuzla hizmet veriyoruz. Saygın Sosyal Tesisleri bünyesinde yer alan düğün salonumuz; kına gecelerinizde unutulmaz olmayı vaat ediyoruz.

Günümüzde kına geceleri her gün farklılaşan kına konseptleriyle beraber gerçekleşiyor. Eğer siz de böyle bir gece hayal ediyorsanız farklı konseptler ve hizmet kalitemizle hizmet vermeye hazırız. Yemyeşil çimlerin üzerinde hizmet verebildiğimiz Saygın Sosyal Tesislerinde nasıl bir kına gecesi istiyorsanız bize anlatın. Organizasyon öncesinde gerçekleşecek toplantıda düşüncelerinizi paylaşın. Biz de gerçekleştirelim.

Aynı zamanda düğün salonumuzda da misafirlerinizi ağırlayabiliriz. Kın konseptine göre ayrıntılı bir süsleme gerçekleştirmek için iş ortaklarımızla beraber çalışıyoruz. Organizasyon firmalarıyla beraber pistimizin yanına yerleştirdiğimiz kına tahtınızda kendinizi özel hissedeceksiniz. Kına gecesi için gerekli olan kına mumu, yaş-kuru kına, nedime minderleri, davul show, kına ekibi, gelin örtüsü ve kına tepsisi her iki alanımızda da sizi bekliyor.

Yılın her günü hizmet verebilen düğün mekânımızda fotoğraf hizmeti verebiliyoruz. Bu özel anları ölümsüzleştirebileceksiniz. Yıllar sonra hatırlamak isteyeceğiniz anılarınıza dair fotoğraf albümüne sahip olmak bizimle mümkün!

En güzel dakikalarınızın mimari olmak istiyoruz. Bu yüzden sunduğumuz tüm hizmetleri bir araya getirerek özel kına gecesi paketleri hazırlıyoruz. En uygun fiyatlarımızla da her bütçeye uygunuz.

Kına gecelerinin yanı sıra düğün, nişan, kurumsal etkinlikler, söz merasimleri, bayii toplantıları, açılışlar gibi büyük organizasyonlarda da doğru adres biziz. Güler yüzlü personellerimiz, tüm organizasyonların sorunsuz ve eksiksiz geçmesini emrinize amade!

Eğer siz de Sakarya Geyve Saygın Düğün Salonu ya da kır bahçesinde organizasyonları gerçekleştirmek isterseniz yapmanız gereken çok basit. Fırsatlarımızdan yararlanmak için sayfamız üzerinde yer alan formu doldurabilirsiniz. Böylece organizasyon ve iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. “Ücretsiz fiyat teklifi al” seçeneğine tıklamayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Geyve

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.