• Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sapanca Park Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Sapanca Park Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Sapanca Park Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Sapanca Park Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sapanca Park Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sapanca Park Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sapanca Park Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sapanca Park Hotel Hakkında

Düşlerinizi süsleyen mutlu bir birliktelik için atılan adımlar önemlidir! Kına gecesi ise geleneksel ile modernin sentezlendiği, şıklığıyla fark yaratan ve tarzınızı en çok yansıtan davettir. İşte tam da bu yüzden sizi Sapanca Park Hotel’e davet ediyoruz. Siz düşleyin birlikte gerçekleştirelim! Nasıl mı?

Öncelikle bilmenizi isteriz ki alanında uzman ekibimizle otelimizde en iyi hizmeti sunuyoruz. Kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Bunun için birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımız da var. Çünkü hayalinizdeki detaylar ve konsept profesyoneller ellerde tasarlanmalı. Dilediğiniz renklerle yapılacak olan süslemelerle her bir ayrıntı kelimenin tam anlamıyla kusursuz görünecek… Doğa ise gecenize eşlik edecek!

Doğa demişken, bahçemizde ev sahipliği yaptığımız davetlerde yemyeşil ağaçlar altında huzurlu bir atmosfer sizi bekliyor. Geniş ve ferah bir davet alanı olarak tasarladığımı bu alanda 750’den fazla konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Yemekli ve kokteyl davetlerde farklı masa düzenleri için sayı 1000’e kadar artabiliyor. Arzu ederseniz kış aylarında salonumuz da davetleriniz için tasarlanabilir. Kır konseptinde kına gecelerinin yanında salon davetlerini de şık ve dikkat çekici şekilde dizayn ediyoruz.

Sapanca Park Otel ayrıcalıkları ve mutfağımızda hazırlanan lezzetlerle sofralarınız da şenlendiriliyor. Menü hazırlıklar öncesi sizin damak tadınıza uygun lezzetleri seçmeniz de bizim için son derece önemli. Konuklarınız eğlenceli anılar biriktirdiğiniz kına merasimi boyunca özel ikramlarla ağırlanıyor. Karşılama töreni ve ilk dansınızla başlattığınız gecede, sahnede yerini alan müzisyenlerimiz; kına ritüellerine repertuvarlarıyla renk katarak kesintisiz eğlencenin mimarı oluyor…

Siz de unutulmaz bir kına gecesi için Sapanca Park Hotel’i tercih ediyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Banket birimimiz Sapanca kına gecesi planlamanız için şimdiden hazır!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Kırkpınar Soğuksu Bağdat Taşkın No: 10 Sapanca/ Sakarya

 • Haritadaki Konumu

  Sapanca Park Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.