Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sakarya

Sapanca Belediyesi Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sapanca Belediyesi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Sapanca Belediyesi Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Sapanca Belediyesi Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sapanca Belediyesi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Sapanca Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sapanca Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sapanca Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sapanca Belediyesi Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sapanca Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Sapanca Belediyesi Düğün Salonu Hakkında

Harikalar diyarında prensesler gibi hissedebileceğiniz konseptlerle kına ve bekârlığa veda partinizi kutlamaya ne dersiniz?

Sapanca Belediye düğün salonu olarak profesyonel bir ekip, kaliteli hizmet ve eğlenmeye doyamayacağınız bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Birçok seçenek ve mekân alternatifimizle hayatınızın en özel günlerinde hizmetinizdeyiz. Her sezon değişen düğün trendine uygun olarak salonumuzu her sene yeniliyor ve keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Bolca eğleneceğiniz bugünde dağladığımız hizmetler neler mi?

-Kına gecesi için belirlediğiniz konsept doğrultusunda davet alanımızı baştan yarattığımızı söylemek istiyoruz. Doğayla baş başa olabileceğiniz bahçemizde ya da şık dizayn edilmiş kapalı alanımızda organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kapalı alanda gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı yılın her mevsimi hizmet verebiliyoruz.

-Organizasyon firmaları aracılığıyla kına gecenizde kullanacağımız dekor, aksesuar ve süslemelerini istediğiniz renk ve tarzda temin ediyoruz. Kına tahtını alanımızın en güzele köşesine yerleştiriyor, yanlarına minderler koyuyoruz. Arkadaşlarınızla birlikte konsept fotoğraflar çektirerek bu anı en güzel şekilde ölümsüzleştirebilirsiniz.

-Davetli masa ve sandalyeleri 9’ar kişilik kare masalardan oluşuyor. Beyaz ve zarif görünüşüyle dikkat çeken Napolyon sandalyeler kullanıyoruz. Masa üstlerine ihtişamlı şamdan ve canlı çiçekler yerleştiriyor ve mekâna samimi bir ambiyans kazandırıyoruz.

-Eğlenceli bir gün geçirmeniz için geniş repertuvara sahip müzisyen ve orkestrayla anlaşıyoruz. Kına gecelerinde sizin için koreografilerini sergileyecek kına ekibi ve davul şovla eğlencenizi ikiye katlayabiliyoruz.

-Araçla gelen misafirlerimizi de düşündük ve aracınızı güvenilir bir şekilde park edebileceğiniz alanımız da bulunuyor. Şehir merkezine yakın konumda bulunduğumuzdan dolayı size ve davetlilerinize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partinizi siz de bizim ev sahipliğimizde kutlamak ve Sapanca Belediyesi Düğün Salonu fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Rüstempaşa Mahallesi, 54600 Sapanca/Sakarya

 • Haritadaki Konumu

  Sapanca Belediyesi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.