• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Meşelik Park Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Meşelik Park Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Meşelik Park Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Meşelik Park Sıkça Sorulan Sorular

Meşelik Park kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Meşelik Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Meşelik Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Meşelik Park kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Meşelik Park kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Meşelik Park Hakkında

Meşelik Park Sapanca adıyla özel günlerinizde sizlerleyiz. Yıllardır bu sektörde faaliyet gösteriyor, kına gecesi organizasyonlarınıza deneyimimizle beraber güzellik katıyoruz. Sunduğumuz hizmet kalitesinden yararlanmak istiyorsanız sizleri mekanımıza bekliyor, doğa manzarasıyla büyülenmenizi vaat ediyoruz.


Bugüne kadar birçok kına gecesi ritüeli düzenledik. Beraber eğlencenin doruklara çıktığı geceler tasarladık. Organizasyon sorumlumuz ile beraber çalışmalar yürüttük, gecelerinin kusursuz olmasını sağladık.


Çim alanımızın üzerine konumlandırdığımız konuk masalarınızı öyle süsledik ki cennetten bir parça sunmuş olduk konuklara. Sıra geldi sizin organizasyonunuza.


Bizimle organizasyon gerçekleştirecekseniz organizasyonunuz için hiç endişelenmeyin, büyük bir ekibe sahibiz. Gece boyunca sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına var gücüyle çalışan, isteklerini yerine getiren. Ekibimiz yıllardır bu sektöründe içinde olduğu için evlenecek olan çiftlerin ihtiyaçlarını biliyor, onları anlıyor. Gecelerini beraber güzelleştirmek için farklı konseptlerle hizmet veriyoruz.


Büyük organizasyonlara ev sahipliği yapabildiğimiz için davetli sayısında bir sorun yaşamayacaksınız. Sadece davetli sayınızı bizimle paylaşmanız yeterli. Biz oturma düzenini ayarlayarak misafirlerinizi karşılar, yerlerine buyur edebiliriz.


Çiftlerimiz için özel bir yeri olan kına gecesi organizasyonları için davet alanımızda kına tahtına yer veriyoruz. Davet alanımızın en güzel yerinde nedime minderlerini de konumlandırıyor, istediğiniz geceyi tasarlamanıza yardımcı oluyoruz. Beraber gecenizi güzelleştirecek, farklı aksesuarlar kullanarak daha nezih hale getireceğiz.


Büyük bir kır bahçesi olduğumuz için hem doğa hem de orman manzarası vaat ediyoruz. Açık alanda gerçekleşecek organizasyonlar için en yakışacak konsept fikirlerini organizasyon ekibimize sorabilirsiniz. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz size danışmanlık yapabilir, isteklerinizi karşılayabilir.


Bu sayfa üzerinden iletişime geçerek ‘ücretsiz fiyat teklifi al’ seçeneği kullanabilir, forma ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi almak ve organizasyonlarınız hakkında bilgi almak için bir tık uzağınızdayız.


Sizleri mutlu etmek için bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Meşelik Mevkii Yanık Köy Sapanca / SAKARYA

 • Haritadaki Konumu

  Meşelik Park Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.