Konak Beyzade Butik Otel & Bungalow

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Konak Beyzade Butik Otel & Bungalow - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Konak Beyzade Butik Otel & Bungalow Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Konak Beyzade Butik Otel & Bungalow Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Konak Beyzade Butik Otel & Bungalow Sıkça Sorulan Sorular

Konak Beyzade Butik Otel & Bungalow kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Konak Beyzade Butik Otel & Bungalow kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Konak Beyzade Butik Otel & Bungalow kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Konak Beyzade Butik Otel & Bungalow kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Konak Beyzade Butik Otel & Bungalow kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Konak Beyzade Butik Otel & Bungalow Hakkında

Yıllardır hizmet verdiğimiz Konak Beyzade Butik Otel & Bungalow bir kına mekân olarak sıklıkla tercih edilmekte…

Bunun sebebi belki de doğaya olan tutkumuz!

Bu yüzden doğanın düzenini bozmadan ağaçların arasındaki çim alanımızda kokteyl tarzında 200 – 300 kişilik davetler gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca oturma alanı olarak da kullanabildiğimiz mekânımız bu durumda da 100 – 200 kişilik organizasyonlarınız için uygun olabilir.

Arzu ettiğini takdirde kaliteden ödün vermeyen hizmet ekibimiz hijyen koşullarını daima ön planda tutarak lezzetli yemekler ve sunumlar hazırlamaya özen gösterir. Güler yüzlü ve sıcak bir şekilde servis eder…

Bunlarla birlikte sunduğumuz diğer hizmetlere değinecek olursak:

Kına gecenizde farklı aksesuarlar tercih etmek isterseniz ve bu konuda bizim desteğimize ihtiyaç duyarsanız; anlaşmalı olduğumuz organizasyon firması ile iletişim sağlamanıza yardımcı olabiliriz. Böylece tüm eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz veya alanında uzman kişilerden doğru bilgiler elde ederek eksiksiz bir şekilde hayalinizdeki kına gecesine sahip olabilirsiniz.
Organizasyon şirketi; talepleriniz doğrultusunda fotoğraf çekilme alanı oluşturmak adına tak veya kına töreninin gerçekleşeceği sahnede gelinin oturacağı bir taht da temin edebilir.

Bembeyaz masa ve sandalyeler kullanarak sade bir şekilde tasarladığımız mekânımızı da kendi konsept seçeneğinize göre süsleyebilirsiniz.

Kendi anlaşmalı olduğunuz organizasyon firmasını davet ederek de süslemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sınırlandırmalarla sizi yormayan mekânımız; Sakarya’da kına yapılacak mekânlar arasında ilk sıralarda yer almakta.

Tabii ki yalnızca kına organizasyonları için tercih etmek zorunda olmadığınız mekânımız bir kır düğünü, bekarlığa veda gecesi veya neredeyse her çeşit organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz imkânlara sahip…

Kına veya diğer organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için formu doldurarak Konak Beyzade Butik Otel & Bugalow ile iletişime geçebilir ve fiyat teklifleri alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.