Kalamış Garden

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kalamış Garden - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Kalamış Garden Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Kalamış Garden Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kalamış Garden Sıkça Sorulan Sorular

{Kalamış Garden} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kalamış Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Kalamış Garden} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kalamış Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Kalamış Garden Hakkında

Her organizasyonun kendine özel ihtiyaçları vardır; bu ihtiyaçları güzel şekilde giderebilmek için özveri ve ilgi gereklidir. Biz Kalamış Cafe olarak size bu özveri ve ilgiyi göstermeye hazırız. Peri masallarındaki gibi bir organizasyon hayal eden çiftlerimizi mekânımıza davet ediyoruz.

350 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemizle, yer olacak mı stresine girmeden bütün konuklarınızı gönül rahatlığıyla Kalamış Cafe Sapanca’ya davet edebilirsiniz. Küçük davetleriniz için 50 kişi kapasiteli kapalı alanımız da bulunuyor. Bahçemizi hazırlarken her aşamada fikrinizi alıyor, hayallerinizdeki görünüme kavuşmanız için titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Birlikte belirlediğimiz renklerde masa ve sandalyelerinizi süslüyoruz. Fark yaratan konsept çalışmalar için organizasyon firmalarından danışmanlık alabiliriz. Bu konuda herhangi bir kısıtlamaya gitmediğimizi bilmenizi isteriz.

Mekânımızda meşhur kına gecesi adetlerini yerine getirebilmeniz için size özel bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetler sunabiliyoruz. Ayrıca kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kına tahtınızı bahçemizin en güzel köşesine yerleştiriyoruz.

Sadece kına gecelerinize ev sahipliği yapmıyoruz; düğün, yemekli-yemeksiz toplantılar, doğum günü, açılış, kokteyl ve mezuniyet töreni gibi organizasyonlarınızda da hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Göl manzaralı ferah bahçemizi, davetlerinize göre özenle hazırlıyoruz.

Organizasyonlarınızı yemekli veya yemeksiz olacak şekilde planlıyoruz. Yemekli davetlerinizde profesyonel mutfağımızda hazırlanmış müthiş tatları konuklarınıza ikram ediyoruz. Profesyonel ve titiz ekibimiz, yöremizin yemek kültürünü yansıtarak, görsel dizaynıyla da fark yaratan menüler hazırlıyor. Eminiz ki konuklarınız bu lezzetleri çok beğenecek.

Mutluluğunuzu paylaşacağınız dostlarınızla, değer verdiğiniz bir etkinlik veya toplantı için her türlü isteğinize cevap veriyoruz. Servis kalitemiz, birbirinden özel menü seçeneklerimiz ve yükselen heyecanımızla Sapanca’nın en güzel yerinde sizleri bekliyoruz.

Eğer mekânımız hakkında daha fazla bilgi almak ve Kalamış Cafe Restaurant fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kırkpınar Soğuksu Mah. Melih Kibar Sahil Yolu Cad. No:40 Sapanca, Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kalamış Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.