• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

A Diamond Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

A Diamond Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

A Diamond Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

A Diamond Hotel Sıkça Sorulan Sorular

A Diamond Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

A Diamond Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.A Diamond Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

A Diamond Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

A Diamond Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

A Diamond Hotel Hakkında

Ülkemizin geleneklerini, günümüz trendleriyle birleştiren A Diamond Hotel Sapanca’da kına gecenizi yapmak için gönüllüyüz. Misafirlerimizi dostça karşılayan güler yüzlü ekibimiz ve kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissetmenize olanak sağlayacak mekân alternatiflerimizle, unutulmayacak kadar güzel bir deneyime hazır olun.

Organizasyon sorumlumuz bu özel gününüzde heyecanınızı paylaşıp, tatlı telaşınızın yükünü omuzlarınızdan almak için sizinle görüşüyor. İstek ve beklentileriniz doğrultusunda kına gecenizin başından sonuna kadar ki süreci planlıyoruz. Kötü sürprizlere yer vermemek ve en küçük ayrıntıyı bile atlamamak için çok titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

120 kişilik ağırlama kapasitesi olan göl manzaralı restoranımızda misafirlerimizi ağırlıyoruz. Burada dere şırıltısı, kuş sesleri ve orman kokusu siz değerli konuklarımızı kına töreniniz boyunca yalnız bırakmıyor. Davetleriniz için dilerseniz 150 kişi kapasiteli kapalı alanımızı veya terasımızı da tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz alanda iş ortaklarımız aracılığıyla tarzınızı yansıtacak süslemeler yapıyoruz. Bütün hazırlık aşamalarında fikrinizi alıyor, hayallerinizdeki görünümü elde etmek için çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz.

Son teknolojinin en güzel yansımalarını göreceğiniz ışık ve ses sistemi kullanıyoruz. Ayrıca kına müzikleriniz için çalıştığımız ortaklarımızın iletişim bilgilerini dilerseniz sizinle paylaşabiliriz. Talep ederseniz profesyonel müzik gruplarının canlı performanslarına yer vererek gecenizi renklendirebilirsiniz.

Kına gecenizden sonra otelimizde dinlenmek isteyecek misafirleriniz için konforlu odalarımızı da hazırlamaktan mutluluk duyacağız. Bu hizmetimiz için rezervasyon yaptırmayı da ihmal etmeyin.

Mutluluğunuzu paylaşacağınız dostlarınızla, değer verdiğiniz bir etkinlik veya toplantı için her türlü isteğinize cevap veriyoruz. Servis kalitemiz, birbirinden özel menü seçeneklerimiz ve yükselen heyecanımızla, özel günlerinize ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Eğer otelimizde yapmak istediğiniz kına ve bekarlığa veda organizasyonları hakkında daha fazla bilgi almak ve The Diamond Hotel Antalya fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Kurtköy Fatih Mah. Fatih 1 Cad. No:71 Sapanca / SAKARYA

 • Haritadaki Konumu

  A Diamond Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.