Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Nevşehir

Tourist Hotels & Resorts Cappadocia

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tourist Hotels & Resorts Cappadocia Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Tourist Hotels & Resorts Cappadocia Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Tourist Hotels & Resorts Cappadocia Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Tourist Hotels & Resorts Cappadocia Sıkça Sorulan Sorular

Tourist Hotels & Resorts Cappadocia kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Tourist Hotels & Resorts Cappadocia kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Tourist Hotels & Resorts Cappadocia kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Tourist Hotels & Resorts Cappadocia kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Tourist Hotels & Resorts Cappadocia kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Tourist Hotels & Resorts Cappadocia Hakkında

Profesyonellik çerçevesinde Tourist Hotels & Resorts Cappadocia Göreme’de hizmet veriyor. Kapadokya’nın tarihi güzelliğiyle doğanın birleştiği nokta da turistleri çok çeken bir bölge de hizmet veriyoruz. Ürgüp şehir merkezine 7 kilometre, Nevşehir Havalimanı’na 14, Kayseri Havalimanı’na ise 64 kilometre uzaklıkta. Göreme’de harika bir tatil geçirmek isteyenlere güzel bir fırsat sunuyor.

Otelimiz, tatil yerleri arasında her isteğe hitap eden konaklama seçeneklerine sahip. Toplam 79 oda mevcut. İçerisinde 9 süit ve 15 apart villa da yer alıyor. Antialerjik ve engelli banyosu bulunan özel odalarımız da var. Nevşehir otelleri arasından kaliteli hizmet ve konforumuzla farklılık yaratıyoruz. Beklentilere karşılık verebilmek için 27.500 metre karelik bir alanda hizmet veriyoruz. Kapadokya’nın 4. yüzyıldan kalma yumuşak volkanik kayaya oyulan manastırlar, kiliseler ve evlerin kalıntıları ile doğanın ortasında huzuru arayan misafirlerimize hizmet ediyoruz. Otelimizin içerisinde usta ellerden çıkan lezzetleri yemekleri tadıyor, sunumlarını oldukça beğeniyorsunuz. Dünya ve Türk mutfağından seçkin lezzetlerin sunulduğu bir menüye sahibiz.

Peri bacalarının muhteşem manzarasına tanıklık eden otelimizde, toplam da 2000 kapasiteli organizasyon alanlarımız var. Açık olan 2000, kapalı olan ise 200 kişilik. Dilerseniz kına organizasyonunuzu kapalı salonda dilerseniz muhteşem manzarasıyla açık alanımızda yapabiliyorsunuz. Otel profesyonelliğinde bir davet düşünüyorsanız mutlaka bizden bir fiyat teklifi almalısınız. Sabah balonların kalkış alanına sadece 20 metre uzaklıkta yer alan otelimizde, kına organizasyonlarınız için harika alternatifler sunuyoruz. Bunlardan biri, çocuklara özel yaklaşık 200 metrekarelik mini parkımız. Misafirlerinizin kına esnasında sıkılan çocukları için harika bir alternatif. Belki de böylece özel günler onlara artık eskisi gibi sıkıcı gelmeyecek.

Kusursuz ve masal gibi organizasyonlar için çok da uzakta değiliz. Yandaki formu ücretsiz olarak doldurup bizimle iletişime geçerseniz kınanıza hatta belki düğününüze bir adım daha yaklaşacaksınız. Tarihin modernize yorumuyla hayallerinizdeki kına organizasyonları için…

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Göreme Açık Hava Müzesi Yolu, Göreme

 • Haritadaki Konumu

  Tourist Hotels & Resorts Cappadocia Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.