Garden Inn Cappadocia

0850 532 90 76

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Garden Inn Cappadocia
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Garden Inn Cappadocia Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Garden Inn Cappadocia Genel Özellikler

Otel Türü
Butik Otel

Garden Inn Cappadocia Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Teras
Manzara
Kale manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Garden Inn Cappadocia Sıkça Sorulan Sorular

Garden Inn Cappadocia düğün fiyatları ne kadar?

Garden Inn Cappadocia düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Garden Inn Cappadocia düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Garden Inn Cappadocia kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Garden Inn Cappadocia 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Garden Inn Cappadocia düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Garden Inn Cappadocia düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Garden Inn Cappadocia düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Garden Inn Cappadocia düğün dışında nişan, kına, açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, piknik, mezuniyet törenleri, doğum günü, baby shower, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Garden Inn Cappadocia Hakkında

Garden Inn Cappadocia, Avanos düğün mekanları arasında eşsiz antik manzarası ve sakin, huzurlu ortamıyla kendine yer ediniyor. Butik otelimizin geniş misafir kapasiteli kır bahçesinde yıllardır pek çok çiftin buram buram tarih kokan Nevşehir atmosferini düğünlerine taşımasına yardımcı olduk. Uzun süreli deneyimimiz otelimizin konaklama sektöründe şiar edindiği misafr memnuniyeti ilkesiyle birleşince ortaya adımızı duyan herkese güven veren Garden Inn Cappadocia markası çıktı.

Davet Alanları

Garden Inn Cappadocia, Avanos’un tarihi ve doğal güzelliklerini tüm muhteşemliğiyle önünüze sunan bir konuma sahip. Otelimizde düğünleriniz için 500 ila 750 kişilik açık, 750 ila 1.000 kişilik kapalı alan kapasitesi sunuyoruz. Toplamda 750 ila 1.000 kişilik kapasiteyle her türlü yemekli ve kokteylli düğünü gerçekleştirmeniz otelimizde mümkün hale geliyor. Üstelik yeşiller içindeki bahçemizin düzlükteki konumu sayesinde Nevşehir’in tarihi kale manzaraları dört bir yanınızda yükselerek sizi çevreliyor.

Dekorasyon

Otelimizin kır bahçesi, yemyeşil doğasına yakışan şekilde sizin için süsleniyor. Beyaz napolyon sandalyelerle kilise düzeni oluşturabiliyor veya beyaz örtülü yuvarlak masalarımızı da ekleyerek banket düzeni hazırlayabiliyoruz. Pembe tüllerle veya mor kurdelelerle sandalyelerimiz periler gibi süsleniyor. Masalarda dekorasyonu bronz rengi ışıltılı boyayla boyanmış, şişe biçimli vazolarla yapıyoruz. Elbette vazoları zarif çiçeklerle bezemeyi unutmuyoruz. Dekorasyonda farklı renkler tercih etmeniz halde talepleriniz derhal karşılanıyor.

Nikahınızın gerçekleşeceği köşeyi bahçemizin en güzel manzaralı kısmına kuruyoruz. Buraya pembe, mor ve beyaz çiçeklerle donatılmış nikah kemerimiz yerleştiriliyor. Kemerin iki yanına uzun beyaz vazolarla çiçek düzenlemeleri yerleştiriliyor. Aynalı nikah kürsülerimiz de çiçeklerle süsleniyor. Dilerseniz kokteyl tarzı davetler için banket masalarıyla da düzen oluşturabiliyoruz. Bu durumda masalar beyaz örtülerle örtülerek renkli kurdelelerle bağlanıyor.

Hizmetler

Avanos otel düğün butik otelleri arasında öne çıkmamızı sağlayacak hizmet yelpazeleri oluşturuyoruz. Öncelikle düğünlerinizin mevsim şartlarından etkilenmemesi için tentelerle önlem aldığımızı belirtmek isteriz. Bu konuda içiniz kesinlikle rahat olabilir. Ayrıca ışık, ses ve sahne hizmetleri otelimiz bünyesinde size veriliyor. Orkestramız canlı müzik desteği sağlıyor. Misafirlerinizin konforuna yönelik vale hizmeti ve çocuk oyun parkı da sağladığımız imkanlar arasında.

Garden Inn Cappadocia’da ikramlı düğün yapmak isteyen çiftlerimizi de çeşitli yemek menüleriyle karşılıyoruz. Krudite, cips, kuruyemiş gibi ikramlarımızı, taze sebze ve zeytinyağlı çeşitlerinin yer aldığı ordövr tabaklarımızı ya da ana yemekli menülerimizi gözden geçirebilirsiniz. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanlarını her zaman size sunuyoruz. Mekanımızda kendi seçtiğiniz bir catering ya da organizasyon firmasıyla çalışmanız, anlaştığınız bir fotoğrafçıyı çekimler için otelimize davet etmeniz de mümkün.

Ülkemizin dünya çapında en popüler konumlarından olan Nevşehir’de masal gibi bir düğün gerçekleştirmek hayalinizse doğru yerdesiniz. Garden Inn Cappadocia korunaklı konumuyla size dünyadaki tek çiftmişsiniz gibi hissettirirken muhteşem doğal güzelliklerin panoramik bir manzarasını da sunuyor. Fiyat bilgileri ve daha fazlası için yandaki formu doldurup bize gönderebilir veya aşağıdaki Garden Inn Cappadocia iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Mustafa Erdem
  Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0850 532 90 76
 • Adres:

  Çavuşin köyü Avanos / Nevşehir

 • Nasıl gelinir?

  Mekanımız çavuşin merkezdedir Avonasa 3 Km- Göremeye 3 Km Nevşehir eşehir merkezine 10 K dir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Garden Inn Cappadocia Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.