Kapadokya Park

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kapadokya Park - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Kapadokya Park Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Kapadokya Park Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kapadokya Park Sıkça Sorulan Sorular

Kapadokya Park kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kapadokya Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Kapadokya Park kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kapadokya Park kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Kapadokya Park Hakkında

Üstün hizmet kalitesi ile kır da kına konseptini size yaşatıyoruz. Yemyeşil bahçemizde şehrin merkezinde harika bir kına organizasyonuna ne derdiniz?

Özel bir organizasyon planlayarak Nevşehir Kapadokya Park Düğün Salonu olarak unutulmaz bir davet düzenliyoruz. Bahçe kınamızdan çok hoşlanacaksınız. Çünkü doğa her zaman insana dinginlik verir ve içerisinde yapılan her şey göze daha güzel gelir. Aşçılarımız kalbe giden yolun mideden geçtiğini çok iyi biliyorlar. Bu yüzden sizinle harika lezzet ve sunumları buluşturuyorlar. Yeniliklere açık özgür düşüncesine yapısına sahip olduğumuz için organizasyonunuzdan çok memnun kalıyorsunuz. Asla size son dakika sürprizi yapmıyoruz. Yıllardır tanıdığınız bir dostunuz gibi yanınızda oluyoruz.

Nevşehir’in vazgeçilmez alanlarından biri haline geldik. Park alanımızın içinde bulunan hayvanat bahçesi de mekanımıza oldukça renk katıyor. Özellikle çocuklar büyük ilgi duyuyor. Nezih bir ortam içerisinde aile yakınlığını sağladığımız yerimizde özel günlerinizi paylaşmak için can atıyoruz.

Gelin masasının yerleşiminden pistin genişliğine kadar beğeneceğiniz bir dekorasyon yaptık. Kına organizasyonuna özel çeşitli giydirme seçenekleriyle de alternatif sağladık. Kına tahtından süslemesine kadar her detayı sağlıyoruz. Fakat dilerseniz de bir organizasyon şirketiyle de anlaşıp farklı konseptlerle çalışabiliyorsunuz. Bu sizin gününüz ve her şeyin istediğiniz gibi olması gerektiğine inanıyoruz. Kına organizasyonunuz öncesi sağladığımız görüşmeler sırasında bunları konuşuyoruz. Yemekli bir kına gecesi istiyorsanız menüsüne kadar inceliyoruz. Hatta dilerseniz öncesinde gelerek menü tadımı yapabiliyorsunuz. Değişiklikler de buna dahil. En ufak detayı ele aldıktan sonra bir program hazırlıyoruz ve süreci yönetmek bize kalıyor. Size de kınanıza misafir gibi gelmek…

Nevşehir’de kır bahçesi olarak daha iyisi için hizmet veriyoruz. Yıllardır bunun için çalışarak, memnuniyetinizi sağlıyoruz. İleride geriye dönüp baktığınızda “İyi ki” demenizi istiyoruz. Yandaki formu eksiksiz doldurmanız takdirde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece hayalinizde kına gecesini birlikte paylaşabiliriz! Kır da kına gecesi için Nevşehir’de bulabileceğiniz en doğru adreslerden biriyiz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.