Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Nevşehir

DoubleTree By Hilton Kapadokya

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

DoubleTree By Hilton Kapadokya Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

DoubleTree By Hilton Kapadokya Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

DoubleTree By Hilton Kapadokya Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

DoubleTree By Hilton Kapadokya Sıkça Sorulan Sorular

DoubleTree By Hilton Kapadokya kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

DoubleTree By Hilton Kapadokya kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.DoubleTree By Hilton Kapadokya kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına töreni

DoubleTree By Hilton Kapadokya Hakkında

Avanos’Un eşsiz güzelliğinde beş yıldızlı otel güvencesinde kına organizasyonu yapmak harika olmaz mı? Büyük vadilerin ve peri bacalarının yer aldığı bu hem tarihi hem de görkemli yerde DoubleTree By Hilton Hotel Kapadokya olarak, özel gün organizasyonlarınız ve konforunuz için modern mimarimiz ve kalitemiz ile sizi bekliyoruz.

Konum olarak, Göreme Açık Hava Müzesi ile birçok kültürel ve tarihi noktaya, alışveriş merkezlerine çok yakınız. Nevşehir Havalimanı otelden sadece 35 dakika sürüş mesafesinde.

Tam donanımlı, gün ışığı alan toplantı salonlarımız ve spa merkezimiz dahilinde kapalı ve açık yüzme havuzumuz mevcut. Bünyemizde yer alan spor salonumuz sayesinde de günlük aktivitenizden eksik kalmıyorsunuz.

Özel gün davetlerine kadar her detayla ilgileniyoruz. Görkemi bulacağınız salonlarımızda şıklık ön planda. Salona girdiğiniz an bunu fark ediyorsunuz. İster havuz başında ister balo salonumuzda kına organizasyonunuzu gerçekleştiriyorsunuz. Ayrıca bu muhteşem organizasyona harika lezzetlerde ekleniyor. Türk ve Dünya mutfağının seçkin örneklerini sunan ustalarımız sayesinde adeta bir lezzet şöleni yaşıyorsunuz. Oldukça zengin bir menüye de sahibiz. Organizasyonunuz öncesi dilerseniz menü tadımı yapabilir hatta değişiklikler de gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca size özel tahsis ettiğimiz odamızda hazırlanırken yorgunluk seviyenizi en düşük seviyeye çekebilirsiniz. Çünkü kına davetlerinde en çok yoran belki de o kuaför-mekân olayı. Ama siz otelimiz ile çalışmaya karar verdiğiniz de böyle bir ihtimal bile kalmıyor!

Bir otel profesyonelliği her zaman garanti bir güven verir. Kına gecesi gibi önemli bir organizasyonunun amatör ellere bırakılmaması gerekir. Üstelik DoubleTree By Hilton olarak beş yıldızlı bir hizmet sunuyoruz. Kına tahtından kına konseptlerine kadar hayalinizdekinin daha fazlasına şahit oluyorsunuz. Biz çok anlattık. Sıra sizde! Yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek! Filmlerdeki o kına geceleri gibi bir davet için…

Ekiple Tanışın

 • Ön Büro Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Yeni Mah. Kızılırmak Cad. No:1 50500 Avanos

 • Haritadaki Konumu

  DoubleTree By Hilton Kapadokya Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.