• Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Kayra Bahçe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Kayra Bahçe Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Kayra Bahçe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kayra Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

Kayra Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kayra Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kayra Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kayra Bahçe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kayra Bahçe kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Kayra Bahçe Hakkında

Kayra Bahçe olarak uzun yıllardır düğün ve davet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İşimizi hem ciddiye alarak ve profesyonelce hem de severek yapıyoruz. Bir yılda, sayısını hatırlayamadığımız kadar çok toplu organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Öyle ki Kayra Bahçe Muğla’da düğün, nişan ve nikâh töreni, kına gecesi ve doğum günü gibi birçok türde organizasyonu bünyesinde düzenliyor. İşinin ehli ve alanında uzman kadromuz ile birlikte çok çalışıyoruz. Misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için elimizden geleni yapıyoruz ve isteklerine kısa zamanda cevap vermeye özen gösteriyoruz. Konuklara güler yüzlülük ile yaklaşıyoruz ve saygıda kusur etmiyoruz.

Yüz ölçümü ve genişlik açısından oldukça tatmin edici bir büyüklükte olan kır bahçemiz yaklaşık 750 kişilik bir konuk ağırlama kapasitesine sahip. Bu denli geniş bir alana ne kadar konuğu çağırabileceğinizi az çok tahmin etmişsinizdir. Kalabalık ailelere ve geniş çevrelere sahip bir çiftimiz varsa onlar için çok avantajlı oluyor ve hiç sıkıntı çekmeden herkesi rahatlıkla davet edebiliyorlar. Fakat eğer kına gecesi organizasyonları gibi daha butik bir organizasyon düşünüyorsanız da endişe etmeyin çünkü alanı o şekilde düzenleyebilir ve küçük gruplar için uygun hale getirebiliriz.

Kına geceniz için tam da gelenek ve göreneklere uygun bir organizasyon düşünüyorsanız ve tüm detaylar ile ilgilenebilecek profesyonel bir yardım arıyorsanız onun için de bir çözümümüz var. Ortaklaşa çalıştığımız ve gerekli oldukça organizasyonel anlamda destek aldığımız şirketler bulunuyor. İsteklerinizi eksiksiz bir şekilde onlara hazırlatabiliriz. Kına tahtından tutun da kına ekibi ve törenine kadar her şeyi onlar sizin için ayarlayabilirler.

Dileseniz yemekli veya yemeksiz olarak kınanızı planlayabilirsiniz. Yemek konusunda gerek lezzet gerek ise servis anlamında bize güvenebilirsiniz. Kayra Kır Bahçesi Muğla‘daki tüm çiftlere uygun bir bütçeleme yapabilecek fırsatlar sunuyor. İletişime geçmek ve fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Toptancı Hali karşısı, Bodrum / Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Kayra Bahçe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.