Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Altaş Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Altaş Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Altaş Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Altaş Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Altaş Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Altaş Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Altaş Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Altaş Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Altaş Düğün Salonu Hakkında


Düğün sektöründe geçirdiğimiz uzun yıllar içerisinde çok sayıda başarılı organizasyona imzamızı attık. Altaş Düğün Salonu olarak yaptığımız işi çok seviyoruz ve kalabalık bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz. İşinde uzman çalışma arkadaşlarımızdan oluşan ekibimizde; servis elemanlarımız, müzisyenlerimiz, fotoğrafçımız ve kameramanımız bulunuyor. Her biri profesyonel olarak çalışan ve misafirlerimize en iyi hizmeti vermek için ellerinden geleni yapan ekip arkadaşlarımız. Onların varlığı sayesinde her seferinde çiftimizi mutlu etmiş bir şekilde salonumuzdan yolcu ediyoruz. Düğünler haricinde hizmet verdiğimiz bir diğer organizasyon türü de kına geceleri. Eğer kınanızı yapacak bir yer arıyorsanız gelin size birkaç bilgi verelim.


Öncelikle belirtmek isteriz ki hem açık alanımız hem de kapalı salonumuz var. Buna karar verdiğiniz anda gerisi biraz teferruat kalıyor. Eğer yazın veya ilkbaharda evlenecekseniz ve kınanız da o tarihlere denk geliyorsa buradan daha güzel bir yer bulamayabilirsiniz. Çünkü yemyeşil ağaçlar ile çevrili ve güzel bir manzaraya sahip bahçemizde çok güzel bir atmosfere sahibiz. Bir ağaçtan diğerine uzanan Retro tarz ışıklandırmamız ve temiz havamız ile burada kendinizi çok huzurlu hissedecek ve bunalmadan dilediğiniz gibi eğlenebileceksiniz. Üstelik 1000 kişiden bile fazla sayıda konuğu rahatlıkla ağırlayabildiğimiz kocaman bir alana sahibiz. Tüm sevdiklerinizi rahatlıkla çağırabilir ve bu mutlu gününüzü onlarla paylaşabilirsiniz.


Kapalı salonumuzda da yine aynı hürmetle ve özenle hizmet veriyoruz. Soğuk havalarda, kış sonbahar gibi aylarda salonumuzu tercih edebilirsiniz. Dört mevsim ve yılın 365 günü burayı sizin için açık ve faaliyette tutuyoruz.


Kına töreniniz için dilediğiniz her şeyi yapabileceğiniz özgür bir ortam sunuyoruz. Geleneklerinize ve adetlerinize göre ne gerekiyorsa yerine getirmeniz için yardımcı oluruz. Dilerseniz kına organizasyoncusunu da olaya dâhil edip profesyonel bir yardım alabilirsiniz.


Hepsi ve daha fazlası için yandaki fiyat teklif formunu doldurup bize ulaşın!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Kötekli Mah. Denizli Karayolu (Denizli Karayolu 2. Km) Menteşe, Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Altaş Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.