Adapark Restaurant

E-posta Gönder

Adapark Restaurant Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Adapark Restaurant Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Adapark Restaurant Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Adapark Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Adapark Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Adapark Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Adapark Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Adapark Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Adapark Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Adapark Restaurant Hakkında

Doğa ile iç içe, yeşil ve mavinin muhteşem uyumunu bir arada size sunan bir kır bahçesinde kına gecesi organizasyonu yapmak isteyen gelin adaylarımızı Adapark Ula adresine bekliyoruz. Ula Gölet’i üzerinde bulunan mekanımızda hizmet veriyoruz. Uzun yıllardan bu yana restoran ve düğün sektöründeyiz. Tecrübemizle ve hizmet kalitemizle gelin adaylarımızın ve konuklarımızın bizden memnun ayrılması için çalışıyoruz.


Kına geceniz için hangi hizmetleri sunduğumuzdan bahsedelim.


500 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemizle konuklarınızı gönül rahatlığıyla kına gecenize davet edebilirsiniz. Kına geceniz öncesinde yapacağımız görüşmede fikirlerinizi ve isteklerinizi dinliyoruz. Her aşamada arzuladığınız gibi bir kına gecesine sahip olmanız için çalışıyoruz. Bahçemize masa ve sandalye yerleştirmelerimizi gelecek konuk sayısına göre yapıyoruz. Yuvarlak ve dikdörtgen masalar kullanıyoruz. Günümüzde artık giderek geleneksellikten uzaklaşıp modern bir tarza doğru evirilen kına geceleriniz için dilediğiniz konsepte uygun olarak mekân giydirme ve süsleme yapabiliyoruz. Bahçemizde bulunan ağaçlarımızı led ışıklar kullanarak farklı bir görünüm elde ediyor, bahçemizi rengarenk hale getiriyoruz.


Kına geceniz için gerekli olan tüm aksesuarları temin edebiliyoruz. Kına mumu, kına tepsisi, testi ve daha birçok şey…Kına tahtınızı da özenle tasarlıyoruz. Bahçemizde her açısından rahatlıkla görülebilecek bir noktaya konumlandırıyoruz. Kına tahtınızın etrafına ise nedime minderlerini yerleştiriyoruz.


Kaliteli ses ve sahne ekipmanları kullanıyoruz. Orkestramız, kına gecesi öncesi gelin adayımızla görüşerek müzik zevkine uygun parçalardan oluşan çalma listesi hazırlıyor. Düğün boyunca konuklarınız ve siz en güzel şarkılarla keyfinize keyif katıyorsunuz. Gönlünüzce eğleniyorsunuz.


Anlaşmalı olduğumuz bir fotoğrafçımız ve kameramanımız bulunuyor. Gecenizin en özel anlarını fotoğraf karelerine dönüştürüyoruz.


Siz de düğün öncesi kına gecenizi muhteşem gölet manzarası ve ağaçlar içerisinde Adapark Ula Göleti’nde yapmak isterseniz ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Köprübaşı Mah. Kızlan Mevkii Teoman Ulusan Adası Muğla, 48640 Ula/Muğla

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Adapark Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.