Saloon İnci

E-posta Gönder

Saloon İnci

Saloon İnci Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 - 200 TL

Saloon İnci Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Saloon İnci Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Saloon İnci Sıkça Sorulan Sorular

 • Saloon İnci kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Saloon İnci kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Saloon İnci kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Saloon İnci kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Saloon İnci kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Saloon İnci kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Saloon İnci kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, masalar arası geniş mesafe aralığı, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, düzenli havalandırma ve kullan-at malzeme ile servis imkanı hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Saloon İnci Hakkında

2012 yılında kapılarını açtığımız mekanımız Saloon İnci ile düğün ve davet sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Mersin’in Mezitli ilçesinde merkezi bir konumda bulunan salonumuza şehrin hemen her bölgesinden rahatlıkla ulaşılabiliyor. Burada düğün ve kına geceleri başta olmak üzere; nişan ve söz merasimleri, sünnet törenleri ve benzeri toplu organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz.

Davet Alanları

Eğer kına gecesi düzenlemek istiyorsanız ve Mersin kına salonları arasında arayışa girdiyseniz size mekanımızla ilgili detaylı bilgiler vermek isteriz. Salonumuz 450 metrekarelik geniş bir alana sahip ve burada davet düzeninde tam 550 konuğu ağırlayabiliyoruz. Daha küçük çaplı bir organizasyon düzenlemek ve az sayıda davetli çağırmayı düşünen çiftler için diledikleri sayıya göre salonu düzenleyebiliyoruz.

Salonumuz konfordan ödün vermemek amacıyla kolonsuz olarak inşa edildi ve bu sayede konuklar görüş açısı konusunda sıkıntı yaşamıyorlar. Ayrıca iyi bir aydınlatmamız var ve salonumuz gün ışığı da alıyor. Burada kaliteli bir ses ve sahne sistemimiz ile geniş pistimiz de bulunuyor. Yaz kış organizasyon düzenleyebilmemizi sağlayan iklimlendirme sistemimiz de mevcut.

Dekorasyon

Saloon İnci ailesi olarak yenilikçi ve modern bir bakış açısı ile mekanı dekore ettirdik. Tarz olarak her beğeniye hitap eden sade ve klasik temalarından etkilendik. Tiffany model beyaz sandalyeler ve 10’ar kişilik yuvarlak masalarla oturma düzenini oluşturuyoruz. Altın sarısı, beyaz ve mor renklerine sahip dekorasyon seçenekleri sunuyoruz. Süsleme detayı olaraksa masalarda, gelin damat masasında ve gelin yolunda çiçekler kullanıyoruz.

Hizmetler

Salonumuzda profesyonel kamera ve fotoğraf çekim ekibi ile çalışıyor, deneyimli müzisyenlerden oluşan canlı müzik orkestramızla kaliteli bir eğlence sunuyoruz. Kına gecelerini tüm gelenekleri ile yerine getirmek için kına mumu, tefler, güller, kına takımı ve tepsisi gibi aksesuarları temin ediyoruz. Gelinimize güzel bir kaftan veriyoruz. Kına kızları ve dansları, Hint kınacısı gibi detayları da ekleyerek eksiksiz bir gece yaşatıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Kına gecesini güzel yemek ve ikramlarla bir ziyafete dönüştürmek isteyen çiftler için yiyecek ve içecek hizmeti sunuyoruz. Kırmızı veya beyaz etli ana yemekler yapıyor, ikramlarımızın tamamını kaliteli ürünlerle hijyenik bir ortamda hazırlıyoruz. Farklı içeriklere sahip yemekli veya kokteyl usulü set menülerimizin içeriğini çiftlere sunarak bütçelerine göre seçim yapabilmelerine yardımcı oluyoruz.

10 yılı aşkın süredir davet sektöründe var olan bir işletme olarak şimdiye dek çok sayıda başarılı kına gecesine imza attık. Dilerseniz sizin için de seve seve çalışırız. Eğer bizimle iletişime geçmek isterseniz sayfa üzerinde telefon numaramız bulunuyor, hemen arayabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için Salon İnci Mersin Mezitli’de sizi bekliyor. Erken rezervasyon fırsatları ve indirimlerinden faydalanmak için elinizi çabuk tutun!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Çamlıca Mah. Koru Cad. Kuyuluk/ Mersin (Bilimkent Kolejinin Karşısı)

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Saloon İnci Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.