Anemon Malatya Otel

E-posta Gönder

Anemon Malatya Otel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  500-750

Anemon Malatya Otel Sıkça Sorulan Sorular

 • Anemon Malatya Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Anemon Malatya Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Anemon Malatya Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Anemon Malatya Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Anemon Malatya Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Anemon Malatya Otel Hakkında

Kurulduğumuz günden bu yana Malatya kına gecesi, düğün ve bekârlığa veda partilerine ev sahipliği yapıyoruz! 5 yıldız statüsündeki otelimizde kendisini özel hissetmek isteyen çiftlerin tercihi oluyoruz. Peki, biz kimiz?

Türkiye'de pek çok ilde hizmet veren Anemon Oteller Grubu'nun Malatya’daki üyesiz! 10 yıldan fazla süredir hizmet verdiğimiz otelimizde, her zaman olduğu gibi yüksek kalite standartlarında hizmet anlayışımızla %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Bu yüzden konfor ile lüksü bir araya getiren tesisimizde her ânınızın keyifli geçmesini sağlıyoruz. Hijyen ve sağlık koşullarına uygun şekilde güler yüzlü ve titiz çalışmalar yürütüyoruz.

Malatya Anemon Otel Düğün Salonu'nda nasıl bir kına gecesinin sizi beklediğini de bilmek isterseniz, gelin anlatalım:

Yapılması gereken ilk şey, banket birimimizle iletişime geçmek. Bu sayede isteklerinizi profesyonellere anlatma şansını yakalayabilirsiniz. Görüşmede belirttikleriniz doğrultusunda harekete geçen ekibimiz, açık ve kapalı salonlarımızda hazırlıklar yürüyor.

-Açık alanımız 800 metrekarelik geniş bir bahçe! Dostlarınızla ferah ve konforlu bir şekilde eğlenme imkânı yakalayacağınız bir bekârlığa veda alanı da diyebiliriz. Elbette burada dilediğiniz gibi bir gece geçirmenizi sağlanıyor, kokteyl ve yemekli davetlere ev sahipliği yapıyoruz.

-6 farklı kapalı salonu olan otelimizde, en büyük salon 1000 metrekarelik alana sahip ve 6.8 metre yüksekliği olan balo salonu. Safir Balo Salonu görkemli ve ihtişamlı kına gecelerinin adresi!

Safir Salon, gelin yolundan içeri adım atıldığında napolyon sandalyeler, yuvarlak masalar ve başka bir yerde kolay kolay karşılaşmayacağınız şık süslemeleriyle dikkat çekiyor. Kapıdan içeri giren konuklarınızı adeta büyülüyor, sizi de şık bir kına köşesi ile karşılıyor... Kına gecenizi görsel bir şölene dönüştüren Anemon Otel ailesi, benzersiz gecenizde kesintisiz müzik ve yemek ziyafetiyle konuklarınızı ağırlama şansını sunuyor.

Siz de sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya Anemon Malatya Otel iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Banket birimimize ulaşmak için acele edin!

Ekiple Tanışın

 • Ön Büro Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Yakınca, Mehmet Akif Ersoy Cad. No: 27 Yeşilyurt/ Malatya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Anemon Malatya Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.