Hazbahçe Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Meram, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Gold Nişan Ve Kına Salonu
29 2 8

Selçuklu

Gold Nişan Ve Kına Salonu

300-400
50 TL'den az
Bizim Ora Düğün Bahçesi
6 1

Meram

Bizim Ora Düğün Bahçesi

400-500
50 TL'den az
Birlik Düğün Salonu
13

Yunak

Birlik Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Alışagelmiş kına mekânlarından sıkıldınız mı? Sevdiklerinizle geçireceğiniz özel günde yemyeşil ağaçların altında bir organizasyon mu hayal ediyorsunuz?

O zaman Hazbahçe Restaurant Konya tam size göre!

Aile bahçesi olarak başladığımız faaliyetlerimize 1998 yılından beri devam ediyoruz. Lalebahçe mevkiinde kına mekânı arayışında olanlara hizmet veriyor, akıllarındaki tüm soruları cevaplıyoruz. Yeşile ve doğaya özlem duyanları bahçemize bekliyor, kına gecelerini düzenliyoruz. Kına geceleriniz için renkli konseptlerde hizmet veriyor, sıcak ve samimi ortamda unutulmayacak bir geceye sahip olmanızı istiyoruz.

Peki, kına gecesi organizasyonlarınız için neler sağlıyoruz?

-Kına gecenize dostlarınızı çağırmak ve eğlenmek istiyorsunuz. Kimi çağırsam diye düşünmenize gerek yok. 300 kişilik davet alanımızda tüm misafirlerinize yer var! Geniş ve ferah kır bahçemizde misafirlerinizi rahat ettireceğiz.

-Dekorasyondan başlayarak tüm ayrıntıları düşünüyor, istediğiniz detaylara gecenizde yer veriyoruz. Organizasyon öncesinde gerçekleştireceğimiz görüşmede düşüncelerinizi öğrendikten sonra kına konseptinize uygun şekilde mekanı tasarlıyoruz. Arzu ederseniz dışarıdan destek alabilir, organizasyon firmasıyla da anlaşabilirsiniz.

-Kına geceleri için gerekli olan malzemelerin temini, iş ortaklığımız bulunan firmalar aracılığıyla sağlanıyor. Kına mumu, kına tepsisi, kına sepeti ve yakılacak kına özel olarak hazırladığımız masada yer alıyor. Ek olarak masanızda yer almasını istediğiniz aksesuar ve süslemeler varsa organizasyon ekibimize ilettiğiniz takdirde hızlıca temin edebiliriz.

-Kına gecelerin en eğlenceli dakikalarının geçtiği pistimiz de oldukça geniş. Tüm merasim süreci pistimizde geçtiği için geniş bir alan ayırmaya önem gösterdik. Kına yakma, testi kırma, gelin-damat oyunları olmak üzere birçok etkinlik gecemizde sizi bekliyor.

Yılların verdiği deneyimle profesyonel ekibimizin sunduğu lezzet dolu bir gece sizi bekliyor! Kına gecelerinizi yemekli olarak da düzenleyebildiğimizi belirtmeden geçmeyelim. Eğer siz de Konya’da kına gecesi düzenlemek istiyorsanız Hazbahçe Restaurant’a ulaşabilirsiniz. Sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilir, “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Mustafa Bey

  • Adres: Hatip Cad. Konya Çevreyolu Meram / KONYA

Hazbahçe Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!