Yeşil Şato

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yeşil Şato
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Yeşil Şato Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Yeşil Şato Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Yeşil Şato Sıkça Sorulan Sorular

Yeşil Şato kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yeşil Şato kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Yeşil Şato kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Yeşil Şato kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yeşil Şato kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Yeşil Şato Hakkında

Pastanın farkını hissettiğiniz, gün ışığına doyduğunuz bir mekanda kına bekarlığa veda organizasyonunuzu yapmak istemez miydiniz?

Kına bekarlığa veda organizasyonu gibi özel davetlerde özenle çalışıyoruz. Anlaştığımız organizasyon şirketleriyle birlikte en iyisi için elimizden geleni yapıyoruz. Yemekli bir kına düşünüyorsanız da harika lezzetlerle buluşturuyoruz sizi.

Rengarenk tatlıların yer aldığı mekanımızda, şık dekorasyonumuzla birlikte kına organizasyonlarınıza Yeşil Şato Pasta Cafe farkını katıyoruz. Hizmet anlayışımızda hedefimiz sizsiniz. Bu yüzden hijyen, güler yüz, kalite ve kafenin görsel güzelliği gibi noktaları hedefe giden yolda araç olarak belirledik. Yıllardır memnuniyetinizi sağlayarak uygun fiyatta iyi bir hizmet sunuyoruz. Bu doğrultuda birçok hizmete sahibiz. Kına organizasyonunuz olduğunda gelin tahtından arkasındaki fona kadar özenle çalışıyoruz. Kişiye özel porselen tabak da servis yapıyoruz. Yakın çevrenizle birlikte düğün öncesi butik bir eğlence olarak düşünebilirsiniz bu günü. O yüzden doyasıya eğlenmeniz, tadını çıkarmanız gerekir.

Dilerseniz kendi organizasyon şirketinizi ya da bizim çözüm ortaklarımızı kullanarak istediğiniz kına organizasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Kına yaşayacağınız en özel anlardan biridir. Bu yüzden hiçbir isteğinizin geri çevrilmemesini istiyoruz. Bu yüzden bir çözüm ortağıyla çalışarak her şeyi sağlıyoruz. Böylece sıkıntısız bir organizasyon geçiriyorsunuz.

Salonda bulunan organizasyon sorumlumuz sayesinde ortaya çıkacak herhangi bir problem çabucak çözüme kavuşturuluyor hatta siz bunu fark etmiyorsunuz bile. Böylece geriye sadece kınanızın tadını çıkarmak kalıyor.

Kolonsuz, ferah bir alana sahip olduğumuz için görüş sıkıntısı çekmeden herkesi rahatlıkla görebilirsiniz. Hem oturan misafirlerinizde kına organizasyonunuzun hiçbir anını kaçırmazlar.

İyi bir ses sistemi bir organizasyonun olmazsa olmazıdır. Çünkü ancak o zaman müziğin tadına varabilir, günün tadını çıkarabilirsiniz. Hiçbir şeyi tesadüfe bırakmadan sizin için çalışıyoruz. Ellerinde kına tepsisiyle etrafınızda arkadaşlarınız gezerken sadece anı çıkarmanız yeterli.

Eğer Ataşehir kına salonları arayışındaysanız bunu farklı bir yerde yapmak istemez miydiniz? Tatlıların ve lezzetli yemeklerin yer aldığı bir kafe mesela? Yandaki formu doldurarak, kafemiz gelin. Farkı çok rahat göreceksiniz!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Fevzi Paşa Caddesi No:40 Küçükbakkalköy- Ataşehir- İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yeşil Şato  Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.