Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Yeni Sena Düğün Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Yeni Sena Düğün Salonu

Yeni Sena Düğün Salonu Hakkında

Aylar yıllar önceden hayaller kurulmaya başlar. Hayatları boyunca bir kere yaşayacakları bu özel günleri en ince ayrıntısına kadar düşünür çiftler. Sözle başlayan süreç nişanla devam eder. Ardından kına ve tabii ki sonunda düğün... Sonsuz mutluluğa adım adım yaklaştığınız bu özel günlerin hepsinde Yeni Sena Düğün Salonu Bağcılar’da sizinle!

1000 konuğa kadar ağırlayabildiğimiz geniş salonumuz, 250 araç kapasiteli otoparkımızla hizmetinizdeyiz.
1999 senesinden bugüne binlerce organizasyon gerçekleştirdik. Başarımızı; ticari kaygıdan ziyade mutluluğunuz için çalışmamıza borçlu olduğumuza inanıyoruz. Çiftlerimize kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunuyoruz.

500 konuğa kadar gerçekleşecek organizasyonlarda yemekli de servis sunabileceğimiz salonumuzun; paket menüleri mevcut. Aynı zamanda kişisel tercihleriniz doğrultusunda paket menülerimiz üzerinde değişiklik yapma imkânı da tanıyoruz.

Salonumuzda gerçekleştirdiğimiz en eğlenceli organizasyonlar ise kına geceleri oluyor. Bu noktada birlikte çalıştığımız profesyonel bir organizasyon firması olduğunu belirtmek isteriz. Dilerseniz dışardan organizasyon firması getirebileceğiniz gibi birlikte çalıştığımız organizasyon firmasından da destek alabilirsiniz. Böylelikle tek çatı altında tekrar telaşa girmeden tüm ihtiyaçlarınıza cevap bulabilirsiniz.

Yeni Sena Düğün Salonunda sunduğumuz hizmetlerden bahsedecek olursak:

Yüksek tavanlı ve oldukça aydınlık olan mekânımızda konseptinize uygun giydirme yapabilir ve farklı oturma planları düzenleyebiliriz.

Davetleriniz için kesintisiz eğlence sağlayan orkestramız ve sanatçımız bulunuyor. Kına organizasyonlarına özel kadın DJ’imiz de bulunmaktadır. Profesyonel ses ve ışık ekipmanlarımızla gece boyu eğlence garantisi veriyoruz.

Bu mutlu anlarınızı son teknolojik ekipmanlarımızla kayıt altına alıyoruz. Full HD video kaydı gerçekleştiren kameramanlarımız; mutlu anlarınızı fotoğraflayan fotoğrafçılarımız mevcut.

Gelinin salona girişinde volkan ve konfeti gösterilerimiz oluyor. İstendiği takdirde davul show hizmetimiz de bulunuyor.

Güler yüzlü personellerimizce sağladığımız hizmet kalitesi ile organizasyon firmasının başarısını bir araya getirince; hayallerinizdeki kına gecesini yaşamanız kaçınılmaz oluyor.

Koordinasyonlu bir şekilde çalıştığımız organizasyon firmasından; kına tahtı, bindallı/kaftan, nedime, dansçı, mekân süslemesi, el mumları gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm ekipmanları temin ediyoruz. Siz yalnızca istediğiniz konsepti ve bu konsepte uygun ekipmanları seçiyorsunuz. Ardından sevdiklerinizi kına gecenize davet ediyor, o gün geldiğinde doyasıya eğlencenin tadını çıkartıyorsunuz.

Gelin sizin için Yeni Sena Düğün Salonunda sultanlara yakışır bir kına gecesi düzenleyelim. Formumuzu ücretsiz olarak doldurup kına fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yeni Sena Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Yeni Sena Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yeni Sena Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yeni Sena Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yeni Sena Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yeni Sena Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.