Türk Balıkadamlar Kulubü

0216 706 0298

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta İçi, Kokteyl, Paket

250 TL Fiyat Al

Kampanyalar (1)

Üyelere
Özel Fiyat
Hafta İçi, Kokteyl, Paket
250 TL Fiyat Al
Son gün 31/08/2022

Türk Balıkadamlar Kulubü Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  150-200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  150-200 TL

 • Kapasite

  200-300

 • Aksesuar Kiralama

Türk Balıkadamlar Kulubü Sıkça Sorulan Sorular

 • Türk Balıkadamlar Kulubü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Türk Balıkadamlar Kulubü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 150-200 TL aralığından başlamaktadır.Türk Balıkadamlar Kulubü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 150-200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Türk Balıkadamlar Kulubü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Türk Balıkadamlar Kulubü kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Türk Balıkadamlar Kulubü Hakkında

Türk Balıkadamlar Kulübü olarak Anadolu Yakası’nda 1954 yılından beri eşsiz deniz manzarası eşliğinde misafirlerimizi ağırlıyoruz. Kurulduğumuz günden beri pek çok davete ev sahipliği yaptık. Kadıköy kına mekanları arasında hizmet veren tesisimiz Bağdat Caddesi ve Caddebostan Sahili arasında, oldukça nezih bir noktada bulunuyor. Kalitesiyle öne çıkan kulübümüz aynı zamanda İstanbul’un ilk dalış kulübü olmasıyla da dikkat çekiyor.

Davet Alanları

Kulübümüzde açık alanımız ve teraslı, ısıtmalı kapalı davet alanlarımızda kına ve bekarlığa veda partilerine ev sahipliği yapmaktayız. Deniz kenarında yer alan mekanımızdan Marmara ve Boğaz manzarası da görülebiliyor. Kapalı salonumuzda 250, açık alanımızdaysa 200 kişilik kapasitemizle hizmet veriyoruz. Açık davet alanımız İstanbul kına mekanları içinde havuz başı konseptiyle de diğer mekanlardan farklılaşıyor. Terastaysa 90 kişiye kadar misafir edebiliyoruz.

Dekorasyon

Açık alanımızın başrolü olan havuzun kenarına masalarımızı diziyor, kına tahtını isterseniz havuz kenarına isterseniz de deniz manzaralı bir noktaya yerleştiriyoruz. Konuklarınızı ağırlamak için farklı boyutlarda dikdörtgen masalar tercih ediyoruz. Arzu ederseniz masalarımızı birleştirerek daha samimi bir oturma düzeni de oluşturabiliyoruz. Napolyon model sandalyelerimizi de yerleştirdikten sonra masaları kırmızı örtüler, mumlar ve çiçeklerle dekore ediyoruz.

Krem rengin öne çıktığı kapalı alanımız mavi detaylarıyla kapılarını açıyor. Sade ve şık bir görünüme sahip olan kapalı davet salonumuzda da dikdörtgen masalar kullanıyoruz. Masalarımızı ahşap, çıtalı sandalyelerimiz veya tiffany/napolyon model sandalyelerimizle tamamlıyoruz. Masa üstlerini konsepte uygun çiçeklerle süslüyor, mum gibi detaylardan yararlanıyoruz. Kına tahtı kurumlu için de yeterli alanımız bulunuyor.

Hizmetler

Eşsiz bir kına gecesi için profesyonel ekibimizle çalışıyoruz. Kına veya bekarlığa veda ikramları için tecrübeli mutfak ekibiyle zengin menüler çıkarıyoruz. Aynı zamanda bindallı kiralama, dans ekibi, canlı müzik ve davul şov gibi eğlenceli hizmetlerimiz de bulunuyor. Hint kınası ve kına tepsisi gibi malzemeleri de kulübümüzden alabilirsiniz. Organizasyon boyunca fotoğrafçımız da size eşlik ediyor. Ayrıca otopark alanımızı da kullanabilirsiniz.

İstanbul Anadolu kına mekanlarından sektördeki geniş tecrübesi ve tarihiyle ayrılan Türk Balıkadamlar Kulübü’nde sizi bekliyoruz. Mekanımızda davetlileriniz kendilerini özel hissederken size bu güzel gecenin tadını çıkarmak kalıyor. Isıtma sistemleriyle konforlu bir alan sunan Türk Balıkadamlar Kulübü kına fiyatları için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Fiyat teklifi formunu göndererek de detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0216 706 0298
 • Adres:

  Funda Çıkmazı Sokak No:8 Türk Balıkadamlar Spor Kulübü Caddebostan Kadıköy

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.