Tuanna Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Tuanna Düğün Sarayı Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  750-1.000

Tuanna Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

 • Tuanna Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Tuanna Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Tuanna Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Tuanna Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Tuanna Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Tuanna Düğün Sarayı Hakkında

Kına daveti gibi özel organizasyonlar konusunda uzman bir ekiple profesyonel bir hizmet veriyoruz. Bağcılar’da bunu yapan sayılı düğün salonlarından biriyiz. Sizi mutlu etmeye çalışarak, heyecanına ortak olmak istiyoruz.

Salonumuz iki katlı olmakla birlikte balkondaki misafirleriniz locada gibi kına gecenize dahil oluyor. Yoğun olarak kullanılan renk altın sarısı olmakla birlikte, yemekli ya da yemeksiz her çeşit davetinizi rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Işıklı led lambaların görselliği içerisinde davul şovuyla topuklarınız ağrıyana kadar dans ettiğiniz kına organizasyonuna şimdiden hoş geldiniz. İstanbul kına organizasyon mekanları arasında farkımızı hissettirmek için her detayı düşündük. Her sene değiştirdiğimiz dekorasyonumuz ile sürekli yenilenmeyi ilke edindik. Teknolojiyi ve son trendleri yakından takip ederek kaliteli bir organizasyon yapmak için tecrübelerimizi altını doldurduk. Şu zamana kadar birçok çiftin mutluluğuna şahit olduk. Özellikle kına geceleri sonrasında kahkahalar içinde ayrılan çok misafirimiz oldu.

Yer volkanları, konfetiler… Her biri eğlencenize farklılıklar katmak için. Her yöreye uygun müzik listemiz ile geleneksel bir kına gecesi de yaşayabiliyorsunuz. Hijyene ve ilgiye oldukça dikkat eden servis personelimiz sayesinde yemekli bir kına düşünüyorsanız gönül rahatlığıyla yemeklerimizi yiyebiliyorsunuz.

Kına geceniz esnasında size bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Bu sayede daha rahat ve güvende hissediyorsunuz. Ayrıca kına tahtı konumu sebebiyle de tüm salona hâkim oluyorsunuz. Havalandırma sistemimiz sayesinde özellikle yazın sıkılmadan rahat bir şekilde dans ediyorsunuz. Ekonomik bir kına organizasyonu düşünen ama kaliteyi de arayanlardansınız salonumuz tam size göre. İstanbul kına mekanları ve fiyatları konusundaki araştırmanızda fark edeceksiniz ki uygun bir bütçeye sahibiz. Eğer bu avantajdan yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Formu doldurup, fiyat teklifi al butonuna tıklamak! Ekonomik ve eğlenceli bir kına gecesi yaşamak istiyorsanız doğru salonun hakkında yazısını okudunuz! Tebrikler!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Çınar Mah. Fatih Cad. Gür İş Hanı No: 89 Bağcılar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Tuanna Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.