Serhat Düğün Salonu

E-posta Gönder

Serhat Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  750-1.000

 • Aksesuar Kiralama

Serhat Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Serhat Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Serhat Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Serhat Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Serhat Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Serhat Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Serhat Düğün Salonu Hakkında

1980 yılında açtığımız salonumuz 1 aile işletmesidir. Açıldığımız dönemde Serhat Düğün Salonu Okmeydanı’ndaki ilk salonlardan birisiydi. Yıllardır içerisinde bulunduğumuz bu sektörde sürekli kendimizi geliştirerek, yenileyerek konuklarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.
1000 konuk kapasiteli kapalı salonumuzda; düğün, kına, nişan, sünnet düğünü organizasyonları düzenliyoruz. Organizasyonun tüm aşamalarıyla ilgileniyor, konuklarımızın memnuniyeti için çalışıyoruz.
Çalışmalarımızda belirli prensiplere bağlı kalmak bizim için çok kıymetli. Bunlar: doğru (çiftin talebini anlayarak istediği gibi bir davet gerçekleştirmek), temiz (hijyen kurallarına uygun bir salon ve mutfak işimizin olmazsa olmazı), itinalı (organizasyonun tüm aşamalarıyla bizzat ilgilenmek) çalışmak şeklindedir. Prensiplerimizden ödün vermediğimiz için bugün geldiğimiz noktada olduğumuza inanıyoruz. Bu da bizi enlerin adresi yapıyor. En güzel, en kaliteli, en eğlenceli ve en hesaplı organizasyonlara Serhat Düğün Salonu’nda ulaşabilirsiniz.
Konuklarının memnuniyetini itinayla tahsis eden salonumuzda; havalandırma sistemi ve klimalarımız bulunuyor. Aynı zamanda misafirlerimizin güvenliği için 24 saat kameralarla izlenmektedir. Düğün günü ise Serhat Düğün Salonu canlı yayın yaparak, çiftimizin düğüne katılamayan akrabalarının da düğünü izleyebilmelerini sağlamaktadır.
Tüm ince detaylarla sarılı olan salonumuzda kına organizasyonlarında sunduğumuz ikramlar ve hizmetler oldukça fazladır. Kına organizasyonları içerisinde pek çok ufak ekipman gerektirir. Bunların hepsine ulaşabileceğiniz salonumuzda sunduğumuz hizmetlerin başlıca olanları:

Kına tahtı,
Gelinin bindallısı,
Kına aksesuarları,
Kına mumu,
Kına tepsisi şeklindedir.
Bunlardan çok daha ötesine ulaşabileceğiniz salonumuzun birlikte çalıştığı kadın solist ve DJ bulunmaktadır.
İkramlar noktasında ise; kuru pasta, galeta, meşrubat ikramlarımız bulunuyor.

Kına organizasyonları öncesi gelin adayımıza uygun bir kına paketi oluşturuyoruz. Talep ettiği tüm içeriklerin bulunduğu kına paketlerimiz hem bütçe dostu hem de “Ekstra masraf çıkar mı?” soru işaretini ortadan kaldırıyor. Paketimizi satın alan konuklarımıza yalnızca konuklarını davet etmek ve eğlenceli saatlerin tadını çıkarmak kalıyor.
Siz de Serhat Düğün Salonu kına organizasyonum için doğru alternatif diyorsanız; form üzerinden bizimle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Mahmut Şevket Paşa Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:5/A (Anadolu Kahvesi) Okmeydanı – Şişli İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Serhat Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.