Sancak Efsane Düğün Salonu

E-posta Gönder

Sancak Efsane Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  300-400

 • Aksesuar Kiralama

Sancak Efsane Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Sancak Efsane Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Sancak Efsane Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Sancak Efsane Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Sancak Efsane Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Sancak Efsane Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Sancak Efsane Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır mutlu günlerinize ev sahipliği yapan Sancak Efsane Düğün Salonu Üsküdar’da bulunuyor. Düğün, kına, nişan, balo gibi pek çok organizasyona ev sahipliği yaptık salonumuzda. 1000 konuğa kadar ağırlayabildiğimiz salonumuzun tasarımında kısa dönemde değişikliklere gittik. Hizmetlerimizi trendlere göre şekillendirdiğimiz gibi dekorasyonumuzu da şekillendirdik. Mutluluğunuz için çalışan salonumuzda çiftlerimizi daha da mutlu kılacak, davetlerini şölene çevirecek yenilikler yaptık. Beyaz, krem ve lila tonlarını ağırlıklı olarak kullandık salonumuzda. Canlı çiçekler ve gümüş şamdanlar tasarımımızın bütünleyicileri oldu. Hem şık hem de renkli bir görüntü yarattık. Napolyon sandalyelerimizle de ortamın kibarlığını ortaya çıkardık. Çünkü biz zarif davetlerin İstanbul’da 1 numaralı adresiyiz.

Eğlencenin tahsis edicisi olan ses ve ışık ekipmanlarını ise son teknolojik kullandık. Periyodik bakımlarını yaptırmayı da ihmal etmiyoruz. Herhangi bir aksilik yaşamamak adına tüm detayları göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. 1 kere yaşanacak bu özel günün tekrarı olmadığının bilinciyle. Bir o kadar da eğlencenin ne denli önemli olduğunun farkında olarak... Bu yüzden salonumuzda ne kadar eğlence öncesi beyaz ışıklarla zarif bir ortam yaratıyorsak; eğlence anında da doyasıya eğlenebilmeniz için rengarenk ışıklandırmalarımız ve orkestramızdan destek alıyoruz.

Üstelik tüm hizmetlerimizi 1 paket olarak sunuyoruz çiftlerimize. İçerisinde ikramlarımız ve hizmetlerimizin yer aldığı paket... Şayet kına organizasyonu gerçekleştireceksek de bunun için birlikte çalıştığımız profesyonel çözüm ortağımız mevcut. Gelin adaylarının en büyük telaşlarından birisidir; “Şimdi bindallı almam gerekiyor mu? El mumları ve kınalar alınacak mı?”. Oysa hayatınız boyunca belki de 1 kere kullanacağınız bu ekipmanları almanız gerekmiyor. Kaldı ki telaşlı geçen düğün sürecinde buna vakit ayırmanızı istemiyoruz.

Çözüm ortağımızın kına paketleri bulunuyor. Bunu tercih ederek tek çatı altında hem salon hem de organizasyon desteğine ulaşabilirsiniz.

İstediğinizden çok daha fazlasını bulabileceğiniz salonumuzda kına organizasyonunuzu gerçekleştirmek isterseniz; salonumuza 1 kahve içmeye bekleriz. Böylelikle hem hizmetlerimiz hem de Efsane Sancak Düğün Salonunda kına organizasyon fiyatları hakkında detaylı konuşabiliriz. Form üzerinden ekibimizle irtibata geçerek, aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz...

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yavuztürk Mahallesi, Ece Sk. No:10, 34690 Üsküdar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sancak Efsane Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.