Salon Beyaz Saray

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Salon Beyaz Saray - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Salon Beyaz Saray Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Salon Beyaz Saray Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Salon Beyaz Saray Sıkça Sorulan Sorular

Salon Beyaz Saray kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Salon Beyaz Saray kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Salon Beyaz Saray kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Salon Beyaz Saray kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Salon Beyaz Saray Hakkında

İstanbul’da özel davetleriniz için kapalı bir düğün salonu arıyorsanız; Salon Beyaz Saray Çekmeköy adresimizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamak isteriz!


Düğün, kına gecesi, nişan yahut mezuniyet… Dilediğiniz tüm grup organizasyonu için salonumuzdan destek alabilirsiniz. Bugüne dek sayısız organizasyon gerçekleştirdiğimiz için hizmet aşamasında kendimize oldukça güveniyoruz. Bu güvenimizi sürekli gelişimimize de borçluyuz. İki boyutlu olacak şekilde değişimi hissediyoruz. Hizmetlerimizde ve dekorumuzda yaşanan bu değişim neleri mi beraberinde getiriyor? Dekorumuzda belirli periyotlarla yenilikler yapıyoruz. Trendleri referans alıyor, teknolojik açıdan da salonumuzu donatmayı ihmal etmiyoruz. Hizmetlerimiz aşamasında ise personel tecrübesine olduğu kadar eğitimine de önem veriyoruz. Hepsi kendi branşında başarılı personellerle çalışıyor; güler yüzü ve disiplini organizasyonlarınızdan eksik etmiyoruz. Doğru adımları atarak gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımız baştan sona düğün sahipleri için cezbedici oluyor. Girdikleri ilk andan itibaren kendilerini güvende ve evlerinde gibi huzurlu hissediyorlar.


Sağladığımız bu keyifli ortamda sunduğumuz hizmetlerden bahsetmek isteriz biraz da:


Özellikle kına geceleri içerisinde pek çok ritüel barındırdığı için hizmet skalası biraz daha geniş oluyor. Bildiğiniz gibi kına merasiminden testi kırılmasına kadar pek çok aşamanın yaşandığı bir organizasyon… Tüm bu aşamalarda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm aksesuarların teminini sağlıyoruz. Bunlar neler mi? Kına tahtı, bindallı, kına sepeti, halay mendili, yaş kına ve çok daha fazlası! Sunduğumuz hizmetleri ve temin ettiğimiz aksesuarları bir araya getirerek oluşturmuş olduğumuz kına paketimiz dahi mevcut. Fakat derseniz ki, ‘’Ben organizasyon firması getirmek istiyorum.’’ buna da imkân tanıyoruz. Salonumuzun kapıları birlikte çalışmak istediğiniz firmalara da açık oluyor.


Gerek tek başımıza gerek de birlikte çalışmak istediğiniz organizasyon firmasıyla birlikte kına geceniz için neler yapabileceğimizi merak ediyorsanız; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden Salon Beyaz Saray ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle aklınıza takılan sorulara hızlıca cevap bulabilir belki de Çekmeköy kına gecesi mekanları arayışınıza dahi son verebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Taşdelen Mahallesi, Turgut Özal Cd. No:145, 34788 Çekmeköy/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Salon Beyaz Saray Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.