Ramada İstanbul Asia Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ramada İstanbul Asia Otel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Ramada İstanbul Asia Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Ramada İstanbul Asia Otel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ramada İstanbul Asia Otel Sıkça Sorulan Sorular

Ramada İstanbul Asia Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ramada İstanbul Asia Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Ramada İstanbul Asia Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Ramada İstanbul Asia Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ramada İstanbul Asia Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Ramada İstanbul Asia Otel Hakkında

Kına geceniz için hem konfor hem kalite arayışındaysanız; Ramada Otel Asia Hotel’in deneyimli ellerine gecenizi emanet edin. 5 yıldızlı otel statüsünde yer alan otelimiz unutulmaz bir tören için bekliyor. Türkiye’nin en güzel ve kalabalık şehrinde yaşıyor ya da ziyarete geldiyseniz bizi tercih edebilirsiniz. Özel günlerinizi organize etmenin yanı sıra İstanbul’u gezmek amacıyla gelmiş misafirlerimize de konaklama hizmeti sunuyoruz. Dilerseniz davetlilerinizi de ağırlayabilir, kına gecesi öncesinde de hazırlık sürecini odalarımızda tamamlayabilirsiniz.

Ramada İstanbul Asia Hotel olarak kaç kişiye hizmet verebiliyoruz?

Yemekli düzende 50 ila 100 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Eğer ben kokteylli olarak hizmet almak istiyorum derseniz de 100 ila 200 kişi için otelimizin balo salonunu kullanıma sunabiliriz. Özel aydınlatmalar altında konumlanan davetli masaları misafirlerinizin konforunu sağlayacak şekilde konumlandırıyoruz.
Sağladığımız hizmetler neler?

Kına gecesi organizasyonlarınız için birçok fırsat sunuyoruz. Konseptinize göre düzenleyebildiğimiz davetli masalarınızda şık sunum tabakları kullanıyor, şamdanlarla da görsel açıdan da güzel bir düğün organizasyonu geçirmenizi sağlıyoruz.

Müzik ve fotoğraf hizmeti için birçok firmayla çalışıyoruz. İş ortaklarımızın yer aldığı listeyi inceleyebilir, hayal ettiğiniz organizasyonlara ulaşabilirsiniz. Emin olun ki alanında uzman kişilerle çalışıyor, eksiksiz bir organizasyon geçirebilmeniz için çalışıyoruz.

Kına gecesi için gerekli olan tüm malzemelerin temini de beraber çalıştığımız firmalardan sağlanıyor. Kına tahtı, kına tepsisi, kuru ve yaş kına seçeneklerimizi inceleyerek istediğiniz konseptlerde kına gecesi organizasyonları düzenleyebiliriz.

Kolay ulaşım imkânı sağlıyoruz. Altunizade Mahallesi Mahir İz Caddesi üzerinde yer alan otelimize otobüs ve dolmuşlarla kolayca gelebilir, davetlileriniz için özel olarak ayırdığımız otoparkımızı da kullanabilirsiniz.

Eğer siz de Üsküdar düğün mekânları arasında seçim yapmak üzereyseniz bizimle iletişim kurmadan karar vermeyin deriz. Sunduğumuz birçok fırsat ve kına gecesi paketlerimizin içeriğini öğrenmek için formu doldurabilirsiniz. “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna da tıklayarak bilgileri bizimle paylaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Satış Ve Pazarlama Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Altunizade Mah, Mahir İz Cd. No:32, 34662 Üsküdar/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ramada İstanbul Asia Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.