Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Park Inn by Radisson Asia Kavacık

Park Inn by Radisson Asia Kavacık

Park Inn by Radisson Asia Kavacık Hakkında

Bir Park Inn oteller grubunun üyesi olarak, 4 yıldızlı hizmet kalitemiz ile uzun yıllardır konuklarımızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Park Inn Radisson Asia Kavacık olarak İstanbul’un Beykoz ilçesinde faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Otelimizde sahip olduğumuz imkânlar dâhilinde bazı özel gün ve gecelere için organizasyonlar düzenliyoruz. Özellikle de düğün, kına gecesi ve nişan törenleri başta olmak üzere; kurumsal etkinlikler, kokteyller, balolar ve çeşitli kutlamalar gibi önemli davetler veriyoruz.

Fakat biliyoruz ki siz bu yazıyı kına geceniz için mekân arayışında olduğunuzdan dolayı okuyorsunuz. Bu sebeple özellikle bu konuda birkaç şey söylemek istiyoruz. Kına geceleri çok eskilerden gelen teferruatlı bir geleneğimizdir ve tüm o seremonileri ile eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekir. Biz de ekipçe bunun bilincindeyiz ve en az çiftlerimiz kadar konuyu önemsiyoruz. Görkemli kına tahtlarından, şık kına mekân süslemelerine kadar her detay ile özel olarak ilgileniyoruz. Çözüm ortağımız olan organizasyon firmaları aracılığı ile kına törenlerinin tüm gerekliliklerini yerine getirebiliyoruz.

Atlas Ballroom isimli 365 metrekarelik salonumuzda düzenleyebileceğiniz kına gecenize en utlu gününüzde yanınızda olmasını isteyeceğiniz 300 kişiye kadar yakınınızı davet edebilirsiniz. Ferah ve çok iyi şekilde aydınlatılan salonumuz havalandırma ve ısıtma sistemleri açısından da oldukça donanımlıdır. Kınanızın konseptine ve zevklerinize göre burayı şahane bir şekilde süslüyoruz. Oturma düzenini ayarlıyor, masa üstü süslerinden kına tahtına kadar her şeyi sizin için hazırlıyoruz.

The Park Inn by Radisson Hotel güvencesi ile dillere destan ve kusursuz bir kına gecesine stressiz bir şekilde yorulmaksızın sahip olabilirsiniz. Bunun için ise tek yapmanız gereken kına gecenizin tarihini belirler belirlemez bize ulaşmak. Sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak otel yetkililerimiz ile görüşebilir, fiyat dâhil gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Park Inn by Radisson Asia Kavacık Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Park Inn by Radisson Asia Kavacık Sıkça Sorulan Sorular

Park Inn by Radisson Asia Kavacık kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Park Inn by Radisson Asia Kavacık kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Park Inn by Radisson Asia Kavacık kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Park Inn by Radisson Asia Kavacık kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Park Inn by Radisson Asia Kavacık kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Park Inn by Radisson Asia Kavacık kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Park Inn by Radisson Asia Kavacık kına ve bekarlığa vedanız için uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü ve düzenli havalandırma hizmeti sunmaktadır.

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Gönül & Burak

Düğün Tarihi: 23.06.2019


Çok ilgili çok kibar Huriye Hanımın sevgisiyle mükemmel bir gece yaşadık. kına gecem gerçek anlamda süper geçti. misafirlerimiz de çok memnun kaldı. Tüm Park Inn by Radisson Asia Kavacık çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. ❤️

Park Inn by Radisson Asia Kavacık

Sevgili Gönül Hanım ve Burak Bey, Bu özel gününüze ev sahipliği yapmış olmaktan çok mutlu olduk. Bizi tercih ettiğiniz ve değerli yorumlarınızı paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Park inn By Radisson Istanbul Asia Kavacık

Eda & Enes

Düğün Tarihi: 07.05.2023

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Otelle kınam için anlaştım. Umarım memnun kalırım.

Rabia & Fikret

Düğün Tarihi: 03.08.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Sayın Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacık Oteli Değerli Yönetici ve Çalışanlarına,
Bizim için çok özel ve unutulmaz olması gereken bir düğün organizasyonunda göstermiş olduğu mükemmel ev sahipliği ve misafirperverliği için sonsuz teşekkürlerimizi kendim ve eşim adına iletmek...
devam 

Aleyna & Polat

Düğün Tarihi: 18.07.2019

Otelin bulunduğu konum misafirlerimiz için çok uygundu. Her şey istediğimiz gibi hazırlandı. Bu özel gecemizde bize destek veren tüm ekibe çok teşekkür ederiz.

Sabriye & Erdi

Düğün Tarihi: 03.07.2019

Parkinn By Radisson Kavacık oteline ve tüm çalışanlarına teşekkür ederiz. Kına gecemize çok iyi ev sahipliği yaptılar. Herşey süperdi, ellerinize sağlık.

Şeyda & Mesut

Düğün Tarihi: 30.06.2019

Misafirlerimiz ve biz çok memnun kaldık. Kına gecesi planlayan tüm gelin adaylarına tavsiye ederiz bu oteli, her şey çok güzeldi, çok güzel bir gece yaşadık.

Esma & Hasan

Düğün Tarihi: 21.06.2019

Kına gecemizde hizmet eden tüm personel çok ilgili ve güler yüzlüydü. Her konuda bize yardımcı olan bir ekip vardı. Her şey için teşekkür ederiz.

Sevde & Soner

Düğün Tarihi: 19.06.2019

Biz ve tüm misafirlerimiz çok memnun kaldı. Herkese tavsiye ediyoruz. Kuzenimde kına gecesini burda yapmaya karar verdi. Harika bir gece yaşadık, çok teşekkür ederiz.

Mihriban & Erdal

Düğün Tarihi: 01.05.2019

Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen ekip, her konuda yardımcı oldular. Tüm çalışanlara çok teşekkür ediyoruz.

Sevgi & Okan

Düğün Tarihi: 20.04.2019

Daha en başından bize her konuda güven veren Huriye Hanım ve tüm çalışanlara çok teşekkür ederiz. Hiçbir detay atlanmadı ve herşeye çözüm üretildi. Kına gecem kusursuz gerçekleşti. Bu oteli herkese tavsiye ederiz. Tüm organizasyonu gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.

Gamze & Murat

Düğün Tarihi: 06.04.2019

Bu kadar iyi bir hizmetle karşılaşacağımızı beklemiyorduk ama A’dan Z’ye her bir detayla ilgilenen ve işini çok iyi bilen bir ekip vardı. Harika bir geceye imza attılar. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

Ceyda & Sinan

Düğün Tarihi: 30.03.2019

Tüm kına gecesi yapacak olan gelin adaylarına kesinlikle tavsiye ediyorum bu oteli. Personelin ilgisi ve hizmet muhteşemdi. Biz çok memnun kaldık. Herşey için teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.