Park Inn by Radisson Asia Kavacık

2

E-posta Gönder

11 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Beykoz, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Düzenli havalandırma
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
 • Kapasite 200-300
 • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Hakkında

 • Firmanızı Tanıtan Yazı Bir Park Inn oteller grubunun üyesi olarak, 4 yıldızlı hizmet kalitemiz ile uzun yıllardır konuklarımızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Park Inn Radisson Asia Kavacık olarak İstanbul’un Beykoz ilçesinde faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Otelimizde sahip olduğumuz imkânlar dâhilinde bazı özel gün ve gecelere için organizasyonlar düzenliyoruz. Özellikle de düğün, kına gecesi ve nişan törenleri başta olmak üzere; kurumsal etkinlikler, kokteyller, balolar ve çeşitli kutlamalar gibi önemli davetler veriyoruz. Fakat biliyoruz ki siz bu yazıyı kına geceniz için mekân arayışında olduğunuzdan dolayı okuyorsunuz. Bu sebeple özellikle bu konuda birkaç şey söylemek istiyoruz. Kına geceleri çok eskilerden gelen teferruatlı bir geleneğimizdir ve tüm o seremonileri ile eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekir. Biz de ekipçe bunun bilincindeyiz ve en az çiftlerimiz kadar konuyu önemsiyoruz. Görkemli kına tahtlarından, şık kına mekân süslemelerine kadar her detay ile özel olarak ilgileniyoruz. Çözüm ortağımız olan organizasyon firmaları aracılığı ile kına törenlerinin tüm gerekliliklerini yerine getirebiliyoruz. Atlas Ballroom isimli 365 metrekarelik salonumuzda düzenleyebileceğiniz kına gecenize en utlu gününüzde yanınızda olmasını isteyeceğiniz 300 kişiye kadar yakınınızı davet edebilirsiniz. Ferah ve çok iyi şekilde aydınlatılan salonumuz havalandırma ve ısıtma sistemleri açısından da oldukça donanımlıdır. Kınanızın konseptine ve zevklerinize göre burayı şahane bir şekilde süslüyoruz. Oturma düzenini ayarlıyor, masa üstü süslerinden kına tahtına kadar her şeyi sizin için hazırlıyoruz. The Park Inn by Radisson Hotel güvencesi ile dillere destan ve kusursuz bir kına gecesine stressiz bir şekilde yorulmaksızın sahip olabilirsiniz. Bunun için ise tek yapmanız gereken kına gecenizin tarihini belirler belirlemez bize ulaşmak. Sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak otel yetkililerimiz ile görüşebilir, fiyat dâhil gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Önerilen Firmalar

Mahfel
12 27

Maltepe

Mahfel

Latife Kına Salonları Ataşehir
13 6 9

Ataşehir

Latife Kına Salonları Ataşehir

Dentur Avrasya
17 12

Üsküdar

Dentur Avrasya

Hakkında

Bir Park Inn oteller grubunun üyesi olarak, 4 yıldızlı hizmet kalitemiz ile uzun yıllardır konuklarımızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Park Inn Radisson Asia Kavacık olarak İstanbul’un Beykoz ilçesinde faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Otelimizde sahip olduğumuz imkânlar dâhilinde bazı özel gün ve gecelere için organizasyonlar düzenliyoruz. Özellikle de düğün, kına gecesi ve nişan törenleri başta olmak üzere; kurumsal etkinlikler, kokteyller, balolar ve çeşitli kutlamalar gibi önemli davetler veriyoruz.

Fakat biliyoruz ki siz bu yazıyı kına geceniz için mekân arayışında olduğunuzdan dolayı okuyorsunuz. Bu sebeple özellikle bu konuda birkaç şey söylemek istiyoruz. Kına geceleri çok eskilerden gelen teferruatlı bir geleneğimizdir ve tüm o seremonileri ile eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekir. Biz de ekipçe bunun bilincindeyiz ve en az çiftlerimiz kadar konuyu önemsiyoruz. Görkemli kına tahtlarından, şık kına mekân süslemelerine kadar her detay ile özel olarak ilgileniyoruz. Çözüm ortağımız olan organizasyon firmaları aracılığı ile kına törenlerinin tüm gerekliliklerini yerine getirebiliyoruz.

Atlas Ballroom isimli 365 metrekarelik salonumuzda düzenleyebileceğiniz kına gecenize en utlu gününüzde yanınızda olmasını isteyeceğiniz 300 kişiye kadar yakınınızı davet edebilirsiniz. Ferah ve çok iyi şekilde aydınlatılan salonumuz havalandırma ve ısıtma sistemleri açısından da oldukça donanımlıdır. Kınanızın konseptine ve zevklerinize göre burayı şahane bir şekilde süslüyoruz. Oturma düzenini ayarlıyor, masa üstü süslerinden kına tahtına kadar her şeyi sizin için hazırlıyoruz.

The Park Inn by Radisson Hotel güvencesi ile dillere destan ve kusursuz bir kına gecesine stressiz bir şekilde yorulmaksızın sahip olabilirsiniz. Bunun için ise tek yapmanız gereken kına gecenizin tarihini belirler belirlemez bize ulaşmak. Sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak otel yetkililerimiz ile görüşebilir, fiyat dâhil gerekli bilgileri alabilirsiniz.

İletişim

Halide Tonguç

Rabia Güngör

 • Adres: Kavacık Mah. Ekinciler Cad Ertürk Sok No:3/1 Beykoz/İstanul

Park Inn by Radisson Asia Kavacık Yol Haritası

11 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


R&F

RABİA & FİKRET

Düğün Tarihi: 03.08.2019

Sayın Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacık Oteli Değerli Yönetici ve Çalışanlarına,
Bizim için çok özel ve unutulmaz olması gereken bir düğün organizasyonunda göstermiş olduğu mükemmel ev sahipliği ve misafirperverliği için sonsuz teşekkürlerimizi kendim ve eşim adına iletmek...
devamı 

g&b

gönül & burak

Düğün Tarihi: 23.06.2019

Çok ilgili çok kibar Huriye Hanımın sevgisiyle mükemmel bir gece yaşadık. kına gecem gerçek anlamda süper geçti. misafirlerimiz de çok memnun kaldı. Tüm Park Inn by Radisson Asia Kavacık çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. ❤️
Park Inn by Radisson Asia Kavacık

Park Inn by Radisson Asia Kavacık
Sevgili Gönül Hanım ve Burak Bey, Bu özel gününüze ev sahipliği yapmış olmaktan çok mutlu olduk. Bizi tercih ettiğiniz ve değerli yorumlarınızı paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Park inn By Radisson Istanbul Asia Kavacık


A&P

ALEYNA & POLAT

Düğün Tarihi: 18.07.2019

Otelin bulunduğu konum misafirlerimiz için çok uygundu. Her şey istediğimiz gibi hazırlandı. Bu özel gecemizde bize destek veren tüm ekibe çok teşekkür ederiz.

S&E

SABRİYE & ERDİ

Düğün Tarihi: 03.07.2019

Parkinn By Radisson Kavacık oteline ve tüm çalışanlarına teşekkür ederiz. Kına gecemize çok iyi ev sahipliği yaptılar. Herşey süperdi, ellerinize sağlık.

Ş&M

ŞEYDA & MESUT

Düğün Tarihi: 30.06.2019

Misafirlerimiz ve biz çok memnun kaldık. Kına gecesi planlayan tüm gelin adaylarına tavsiye ederiz bu oteli, her şey çok güzeldi, çok güzel bir gece yaşadık.

E&H

ESMA & HASAN

Düğün Tarihi: 21.06.2019

Kına gecemizde hizmet eden tüm personel çok ilgili ve güler yüzlüydü. Her konuda bize yardımcı olan bir ekip vardı. Her şey için teşekkür ederiz.

S&S

SEVDE & SONER

Düğün Tarihi: 19.06.2019

Biz ve tüm misafirlerimiz çok memnun kaldı. Herkese tavsiye ediyoruz. Kuzenimde kına gecesini burda yapmaya karar verdi. Harika bir gece yaşadık, çok teşekkür ederiz.

M&E

MİHRİBAN & ERDAL

Düğün Tarihi: 01.05.2019

Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen ekip, her konuda yardımcı oldular. Tüm çalışanlara çok teşekkür ediyoruz.

S&O

SEVGİ & OKAN

Düğün Tarihi: 20.04.2019

Daha en başından bize her konuda güven veren Huriye Hanım ve tüm çalışanlara çok teşekkür ederiz. Hiçbir detay atlanmadı ve herşeye çözüm üretildi. Kına gecem kusursuz gerçekleşti. Bu oteli herkese tavsiye ederiz. Tüm organizasyonu gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.

G&M

GAMZE & MURAT

Düğün Tarihi: 06.04.2019

Bu kadar iyi bir hizmetle karşılaşacağımızı beklemiyorduk ama A’dan Z’ye her bir detayla ilgilenen ve işini çok iyi bilen bir ekip vardı. Harika bir geceye imza attılar. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!