Nev-i Mekan

1 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Nev-i Mekan - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Nev-i Mekan Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Nev-i Mekan Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Nev-i Mekan Sıkça Sorulan Sorular

Nev-i Mekan kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Nev-i Mekan kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Nev-i Mekan kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Nev-i Mekan kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Nev-i Mekan kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Nev-i Mekan Hakkında

Geleneksel bir kına gecesi mi hayal ediyorsunuz? Yoksa istediğiniz gece hep Osmanlı konseptinde miydi? Belki de prenses temasında pembeler içinde bir gece geçirmek istiyorsunuz?

Tüm isteklerinizi yerine getiren ve profesyonel ekibiyle gecenizi güzelleştirmek isteyen; Nevi Mekân Düğün Salonu kapılarını açıyor. 2016 yılında faaliyete başlayan mekânımızda özel günlerinizden nişan, kına, sünnet, mezuniyet, açılış, kurumsal etkinliklerde de faaliyet gösteriyoruz.

Peki, kına gecelerinizde kaç kişiyi ağırlayabiliyoruz?

1000 kişiyi ağırlayabildiğimiz bir salona sahibiz. Davetli sayınıza göre oturma düzenimizi değiştirebiliyoruz. Eğer yemekli düzende hizmet almak istiyorum derseniz davetli masalarınızı bu doğrultuda hazırlayabiliriz. Kokteyl düzeninde bir gece istiyorsanız da 1000 kişiden fazla misafirinizi çağırabilirsiniz.

Kına gecesi organizasyonlarınız için hangi hizmetleri sağlıyoruz?

Geleneksel ya da günümüzde popüler olan ritüelleri gerçekleştiriyoruz. Bu ritüellerden düzenlemek istedikleriniz varsa bizimle iletişime geçebilir, hayallerinizdeki geceye anlatabilirsiniz.

Kına yakma ve testi kırma merasimi, gelin damat oyunları da düzenleyebiliyoruz. Gerekli bilgi ve donanıma sahibiz. Tüm ekibimiz gecenin sorunsuz şekilde devam etmesi için çalışıyor. Müzisyenlerimiz en güzel kına şarkılarını seslendirirken fotoğraf ve video ekibimiz de bu anları ölümsüzleştiriyor. Gecenin sonunda 10 poz 20 fotoğraftan oluşan albüm sizin oluyor.

Kına tepsisi, kına sepeti, kına mumu, el gülü, gelin örtüsü, nedime bilekleri ve taçları olmak üzere gerekli olan malzemelerin teminini beraber çalıştığımız iş ortaklarımız aracılığıyla sağlayabiliriz.

Sultanbeyli kına salonları arasında yer alan Nevi Mekân’a nasıl ulaşabilirsiniz?

İstanbul Sultanbeyli mevkiinde hizmet veren düğün salonumuza Adil Mahallesi içerisinde bulabilirsiniz. Merkezi bir cadde olan Polenez Caddesi üzerinde yer alıyoruz. Kolay ulaşım imkânı sunuyoruz. Üstelik geniş otoparkımız bulunuyor. Vale hizmeti de sunuyoruz.

Eğer siz de sunduğumuz avantajları beğendiyseniz iletişime geçmek için formu doldurabilirsiniz. ” Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak hayallerinizdeki organizasyona ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Adil Mh. Polenez Cd. No:14-18/1

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Nev-i Mekan Yol Haritası

Nev-i Mekan Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

4,7

Kalite

Personel

İletişim

Cansu & Ebubekir

Düğün Tarihi: 19.10.2019Bir şef garson var orda herşeyle ilgilenen gerçekten düğünü dugun gibi yaşadık sayesinde çok ilgilendi ve çok geniş ferah bir yerdi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.