Karnaval Parti Evi & Cafe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Karnaval Parti Evi & Cafe
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Karnaval Parti Evi & Cafe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Karnaval Parti Evi & Cafe Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Karnaval Parti Evi & Cafe Sıkça Sorulan Sorular

Karnaval Parti Evi & Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Karnaval Parti Evi & Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Karnaval Parti Evi & Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Karnaval Parti Evi & Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Karnaval Parti Evi & Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Karnaval Parti Evi & Cafe Hakkında

Kına geceniz için İstanbul’da bir işletme mi arıyorsunuz? Daha fazla aramanıza gerek yok! Karnaval Parti Evi olarak, tam da bu istekleriniz için açıldığımızı belirtmek istiyoruz.
Karnaval Parti Evi olarak İstanbul Maltepe’de faaliyet gösteriyoruz. Bu çevrede bizim gibi bir işletmeye ihtiyaç olduğunu fark ettikten sonra 2016 yılında sektöre giriş yaptık. Hem kafe hem de parti evi olarak faaliyet gösteriyor ve birçok farklı organizasyon talebinize yanıt verebiliyoruz. Bunu yaparken müşteri memnuniyeti ilkesini göz önünde bulunduruyor, sizi buradan mutlu bir şekilde uğurlamak için çalışıyoruz. Açıldığımız günden beri kaliteli hizmetimizi devamlı yukarıya çıkarmak için çabalıyor ve sizlerin geri dönüşleriyle bunu başardığımızı fark ediyoruz. Sizlere bünyemizde ne gibi imkânlar sunduğumuzu kısaca bahsetmek gerekirse;

Kapalı alanımızda düzenleyeceğiniz kına gecenizi tamamen sizin isteğinize göre düzenleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Kına gecelerinin olmazsa olmazı kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, bindallı ve kaftan gibi aksesuarları belirlediğiniz konsepte uygun renkte temin edebiliyoruz.

Kaliteli bir ses sistemine sahip olduğumuzu söylemek istiyoruz. Kına müziklerini, yöre oyunlarınızı ya da istek şarkıları en yeni teknolojik aletlerle çalacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kına geceleriniz dışında doğum günlerinizi, yıl dönümlerinizi, partilerinizi, söz ve nişanlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Bunun için süsleme, aksesuar temini ve bunun dışında gerekli olan tüm detaylara sahip olduğumuzu söylemek istiyoruz. İstekleriniz doğrultusunda aklınızdaki ya da hayalinizdeki organizasyonu tam olarak yansıtıyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle en az 3 hafta önceden iletişime geçmek. Böylelikle bu özel gününüze hazırlanmak için yeterli zaman sahip oluyor ve kusursuz bir daveti sizlere sunabiliyoruz.

Kapasitemizin yeterli olduğu birçok organizasyonu gerçekleştirebildiğimiz işletmemizi tercih etmek ve hakkımızda detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çınar, Sosyal Sk., 34841 Maltepe/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Karnaval Parti Evi & Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.