Gönül Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gönül Bahçesi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Gönül Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Gönül Bahçesi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gönül Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Gönül Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gönül Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Gönül Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Gönül Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gönül Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Gönül Bahçesi Hakkında

Kına gecelerinizde yıllardır hizmet veriyoruz, 10 yıldan fazla oldu beraber geçirdiğimiz süre…

Kına geceleri gelin adayları için özel organizasyonlar. Hayal ettikleri gibi olması için sıfır hata anlayışı ile hizmetimize devam ediyoruz. Siz de kusursuz organizasyonlar sağlamak istiyorsunuz değil mi?

3.5 dönüme sahip alanımızda kına organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmayı çok istiyor, ağırladığımız her çift ile kıvanç duyuyoruz. Yeşilliğin ve doğanın huzurunda en özel anlarınızı gerçekleştiriyor. Kına meresiminiz için gerekli bütün malzemeleri ve aksesuarları sağlıyoruz. Kına mumundan başlayarak kına tahtı ve süslemeleri bizim aracılığımız ile sağlayabilirsiniz. Prenses konsepti için mor ve pembe renklerinizi seçebilir, Osmanlı konseptinde geleneksel tonlara yer verebilirsiniz Gönül Bahçesi Çekmeköy’de.

Osmanlı konsepti ihtişamlı bir gece vaat ediyor size. Altın sarısı suplalar ve masa süsleri. Şamdanların yer aldığı bir organizasyon töreni ile dilden dile dolaşabileceksiniz. Özel kına masasını mekanımızın en güzel yerine konumlandırıyor, kına masasının üstünü de talebinize göre düzenliyoruz. Hediyelikler, fotoğraf aksesuarları ve daha fazla masanızın üzerinde yerini alıyor. Hayatınızın en özel ve güzel anına sahip olabileceksiniz. Fotoğraf çekilme aksesuarlarını sayesinde sosyal medyada dilden dile dolaşabilirsiniz. Fotoğraf çekilme köşesi ile de Gönül Bahçesi konumunda beğeni rekorları kıracak davetlileriniz. Davetlilerinizin konforunuz ve eğlencesini sağlamak bizim görevimiz.

Eğlenceyi müziklerimiz ve dans gösterilerimiz ile sağlıyoruz. Birbirinden deneyimli müzisyenlerimiz en güzel kına gecesi şarkıları eşliğinde unutulmaz bir gece vaat ediyor. Müzisyenlerimiz repertuarı çok geniş. Her yöreden türküler ve şarkılarla gecenizi üst seviyeye çıkarabiliyoruz. Geleneksel, klasikleşmiş kına geceleri şarkıları merasiminiz esnasında çalabiliriz.

Formu doldurarak, hayal ettiğiniz kına gecesi şarkıları eşliğinde kına ritüellerini gerçekleştirmek için Gönül Bahçesi İstanbul’u seçebilirsiniz. Bütçeniz doğrultusunda dilediğiniz gibi bir organizasyon planlayalım. Bize ulaşmak çok kolay!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Hüseyinli Mah. Beykoz Cad. No 220

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gönül Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.