Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Dedikodulu Meyhane Bostanci

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Dedikodulu Meyhane Bostanci Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Dedikodulu Meyhane Bostanci Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Dedikodulu Meyhane Bostanci Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Dedikodulu Meyhane Bostanci Sıkça Sorulan Sorular

Dedikodulu Meyhane Bostanci kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Dedikodulu Meyhane Bostanci kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Dedikodulu Meyhane Bostanci kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Dedikodulu Meyhane Bostanci kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Dedikodulu Meyhane Bostanci kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Dedikodulu Meyhane Bostanci Hakkında

Müzik, kalite ve daha fazlasını sunan Dedikodulu Meyhane İstanbul Bostancı adresinde bekârlığa veda partisi düzenlemeye ne dersiniz? Uzun yılardır Kadıköy eğlence mekânları arasında yer alıyoruz. Meyhane kültürünü İstanbullularla buluşturmak, lezzetleri deneyimlemesini sağlamak için faaliyetimize devam ediyoruz.

Profesyonel ekibimiz birebir olarak davetlilerle ilgileniyor. Servisimizin oldukça kaliteyi olduğunu bizi tercih eden her misafirimizden işitiyoruz. Bekârlığa veda partiniz için ilk olarak misafirlerinizi memnun etmek bizim için çok önemli. Program akışını da eğlence hız kesmeden devam etsin diye özenle hazırlıyoruz. Böylece yüzünüzün hep gülmesini sağlıyoruz.

Meyhane kültürünü yansıttığımız mekânımızda fasıl hizmeti sunuyoruz. Geceye renk katacak müzisyenlerimiz en özel şarkıları sizin için seslendiriyorlar. Böylece davetlilerle birlikte lezzetlerimizi deneyimlerken kulağınıza hoş bir müzik çalıyor. Tabii ki gecenin ilerleyen saatlerinde müzik hızlanıyor ve oryantal gösterisi başlıyor.

Davet menülerini dikkate aldığımızda ise standart menülerimiz bulunuyor. Her gün davetlileri memnun etmek için sunduğumuz lezzetleri inceleyerek davetlilere bu menüyü sunabilirsiniz. Dilerseniz meze eklemeleri yaparak farklı lezzetleri de avantajlı menülerimizin içine dahil olabilirsiniz. Fiyat performans açısından oldukça makul bir seviyeye sahibiz.

03.30’a kadar davetlilerle birlikte sizi ağırlayan mekânımızda süre kısıtlaması bulunmuyor. Misafirlerinizle buluşma saatiniz için 21.00’i belirleyebilirsiniz. Biz de bu saatte hizmete başlıyoruz. Böylece eğlencenin tadını çıkarmanızı sağlıyoruz.

Bugüne kadar nikâh sonrası yemekleri, kurumsal etkinlikler, doğum günü partileri, evlilik yıldönümlerine ev sahipliği yaptık. Hangi organizasyon için bizi tercih etmek isterseniz gerekli bilgi ve donanıma sahibiz. Aklınızda farklı süsleme ve organizasyon fikirleri varsa ekibimizle iletişime geçerek anlatabilir, hayallerinizdeki geceye sahip olabilirsiniz.

Sayfanın üst kısmında yer alan Dedikodulu Meyhane Bostancı iletişim formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın. Böylece organizasyon ve iletişim bilgilerini bize ulaştırabilir, en kısa zamanda biz de geri dönüş sağlayabiliriz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  Altıntepe mah, Bağdat Cd. 76-2, 34840 Maltepe/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Dedikodulu Meyhane Bostanci Yol Haritası

Dedikodulu Meyhane Bostanci Düğün Yorumları (1)

Canku

Düğün Tarihi: 15.04.2015

Düğünümüz çok eğlenceli geçmişti. Düğün tarzında değil de, yemek havasında gerçekleştirmiştik. Bu yüzden konsept olarak bize çok uygundu. Memnun kaldık ve yeni evlenecek çiftlere de tavsiye ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.