Beşyıldız Düğün Salonu

E-posta Gönder

0850 532 3013

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

500-750 kişi

Kapasite

30-50 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Ümraniye, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Bindallı / Kaftan, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Kına gecelerinizi şık ve modern bir salonda düzenlemek ve hayatınız boyunca bu ânları tebessümle hatırlamak isterseniz, gelin adaylarımızı Beşyıldız Düğün Salonu Ümraniye’ye bekliyoruz. Salonumuzun kapasitesi ve teknolojik altyapısı, çalışanlarımızın ilgisi ve uygun fiyatlarımız ile misafirlerimizin memnuniyetini sağlayacağımızdan eminiz.

Sektöre 1993 yılında giriş yaptığımızı ve hizmete girdiğimiz o tarihten bugüne kadar sayısız organizasyona imza attığımızı söylemek istiyoruz. Her şeyin başında tecrübeli ve işini iyi bilen bir ekibin geceyi yöneteceğinden emin olabilirsiniz. Mutluluğunuzu ve memnuniyetinizi sağlamak adına isteklerinizi hızlı ve doğru şekilde yerine getiriyor, maksimum ilgiyle yüzünüzü güldürüyoruz. Bunu yaparken kaliteli hizmet anlayışımızı her ân gelin adaylarımıza yansıtmak için de faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Kına geceleriniz için oldukça büyük bir salona sahip olduğumuzu kapıdan içeriye girdiğiniz anda fark edeceksiniz. Şık ve modern bir tasarım ile dizayn edilen salonumuzun yüksek bir tavanının olduğunu, bu sayede organizasyonlarınızı ferah bir ortamda gerçekleştireceğinizi söylemek istiyoruz. Yuvarlak masalar ve napolyon sandalyeler tercih ediyoruz. Işıklandırmalar için LED ve spot ışıklarını kullanıyoruz.

Salonumuzda altın sarısı bir konseptin bulunduğunu söyleyebiliriz. Salonumuzun bütününe baktığınızda birçok ayrıntıda bu konsepti görebiliyorsunuz. Eğer farklı bir konsept talebinizde olursanız en yeni kına konseptlerini takip eden ekibimiz ile aklınızdaki geceyi oluşturabiliyorsunuz. Konseptinizi tüller, balonlar ve çiçeklerle destekleyebiliyoruz. Aynı zamanda kına geceleri için oldukça önemli olan kına sandığı, kına tahtı, kına takımı, kına tepsisi, kına mumu gibi aksesuarları da konsepte uyumlu bir şekilde temin edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Kına gecelerinin olmazsa olmazı müziktir. Bu müzik hizmetini gelin adaylarımıza profesyonel müzisyenler ile sağlayabiliyoruz. Orkestramız bu tarz gecelerde konuklarını nasıl eğlendirmeleri gerektiğini iyi biliyorlar. Bize güvenebilirsiniz.

Tüm bu bilgiler ışığında salonumuzda yıllar sonra bile unutamayacağınız bir kına gecesi düzenlemek artık çok kolay. Yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Umit Baris Baksi

Pınar Kartaş

  • Telefon: 0850 532 3013

  • Adres: Alemdağ Cad. No:327 (altınsehir otobüs duragı karsısı)Ihlamur kuyu Ümraniye

Beşyıldız Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!