Beşyıldız Düğün Salonu

Beşyıldız Düğün Salonu

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Ümraniye, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)10-30 TL
  • Kapasite500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?Hayır

Önerilen Firmalar

Glory Wedding Venue Deluxe
19

Ataşehir

Glory Wedding Venue Deluxe

......

Junto Davet & Wedding
18 2 10

Maltepe

Junto Davet & Wedding

......

Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı
31 3 10

Sultangazi

Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı

......

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Bindallı / Kaftan, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Kına gecelerinizi şık ve modern bir salonda düzenlemek ve hayatınız boyunca bu ânları tebessümle hatırlamak isterseniz, gelin adaylarımızı Beşyıldız Düğün Salonu Ümraniye’ye bekliyoruz. Salonumuzun kapasitesi ve teknolojik altyapısı, çalışanlarımızın ilgisi ve uygun fiyatlarımız ile misafirlerimizin memnuniyetini sağlayacağımızdan eminiz.

Sektöre 1993 yılında giriş yaptığımızı ve hizmete girdiğimiz o tarihten bugüne kadar sayısız organizasyona imza attığımızı söylemek istiyoruz. Her şeyin başında tecrübeli ve işini iyi bilen bir ekibin geceyi yöneteceğinden emin olabilirsiniz. Mutluluğunuzu ve memnuniyetinizi sağlamak adına isteklerinizi hızlı ve doğru şekilde yerine getiriyor, maksimum ilgiyle yüzünüzü güldürüyoruz. Bunu yaparken kaliteli hizmet anlayışımızı her ân gelin adaylarımıza yansıtmak için de faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Kına geceleriniz için oldukça büyük bir salona sahip olduğumuzu kapıdan içeriye girdiğiniz anda fark edeceksiniz. Şık ve modern bir tasarım ile dizayn edilen salonumuzun yüksek bir tavanının olduğunu, bu sayede organizasyonlarınızı ferah bir ortamda gerçekleştireceğinizi söylemek istiyoruz. Yuvarlak masalar ve napolyon sandalyeler tercih ediyoruz. Işıklandırmalar için LED ve spot ışıklarını kullanıyoruz.

Salonumuzda altın sarısı bir konseptin bulunduğunu söyleyebiliriz. Salonumuzun bütününe baktığınızda birçok ayrıntıda bu konsepti görebiliyorsunuz. Eğer farklı bir konsept talebinizde olursanız en yeni kına konseptlerini takip eden ekibimiz ile aklınızdaki geceyi oluşturabiliyorsunuz. Konseptinizi tüller, balonlar ve çiçeklerle destekleyebiliyoruz. Aynı zamanda kına geceleri için oldukça önemli olan kına sandığı, kına tahtı, kına takımı, kına tepsisi, kına mumu gibi aksesuarları da konsepte uyumlu bir şekilde temin edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Kına gecelerinin olmazsa olmazı müziktir. Bu müzik hizmetini gelin adaylarımıza profesyonel müzisyenler ile sağlayabiliyoruz. Orkestramız bu tarz gecelerde konuklarını nasıl eğlendirmeleri gerektiğini iyi biliyorlar. Bize güvenebilirsiniz.

Tüm bu bilgiler ışığında salonumuzda yıllar sonra bile unutamayacağınız bir kına gecesi düzenlemek artık çok kolay. Yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Alemdağ Cad. No:327 (altınsehir otobüs duragı karsısı)Ihlamur kuyu Ümraniye

Beşyıldız Düğün Salonu Yol Haritası

1 yorum

S&M

SENA & MUHAMMED

Düğün Tarihi: 19.10.2019

İlgileri alakaları o kadar çok güzeldi ki biz tek kelimeyle herşeyden çok memnun kaldık. İki kültürün tek düğünde saatlerce eğlenebilmesi ancak çok güzel orkestra ile sağlanır 😉 herşey yerindeydi. Dipnot:gelinle damada gelen mevye tabağı içimi serinleten en güzel şeydi🤗

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Beşyıldız Düğün Salonu firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.