Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Beşyıldız Düğün Salonu

5,0
Firma kapanmıştır
  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az

Beşyıldız Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Beşyıldız Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Beşyıldız Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Beşyıldız Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Beşyıldız Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Beşyıldız Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Beşyıldız Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Beşyıldız Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Beşyıldız Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Beşyıldız Düğün Salonu Hakkında

Kına gecelerinizi şık ve modern bir salonda düzenlemek ve hayatınız boyunca bu ânları tebessümle hatırlamak isterseniz, gelin adaylarımızı Beşyıldız Düğün Salonu Ümraniye’ye bekliyoruz. Salonumuzun kapasitesi ve teknolojik altyapısı, çalışanlarımızın ilgisi ve uygun fiyatlarımız ile misafirlerimizin memnuniyetini sağlayacağımızdan eminiz.

Sektöre 1993 yılında giriş yaptığımızı ve hizmete girdiğimiz o tarihten bugüne kadar sayısız organizasyona imza attığımızı söylemek istiyoruz. Her şeyin başında tecrübeli ve işini iyi bilen bir ekibin geceyi yöneteceğinden emin olabilirsiniz. Mutluluğunuzu ve memnuniyetinizi sağlamak adına isteklerinizi hızlı ve doğru şekilde yerine getiriyor, maksimum ilgiyle yüzünüzü güldürüyoruz. Bunu yaparken kaliteli hizmet anlayışımızı her ân gelin adaylarımıza yansıtmak için de faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Kına geceleriniz için oldukça büyük bir salona sahip olduğumuzu kapıdan içeriye girdiğiniz anda fark edeceksiniz. Şık ve modern bir tasarım ile dizayn edilen salonumuzun yüksek bir tavanının olduğunu, bu sayede organizasyonlarınızı ferah bir ortamda gerçekleştireceğinizi söylemek istiyoruz. Yuvarlak masalar ve napolyon sandalyeler tercih ediyoruz. Işıklandırmalar için LED ve spot ışıklarını kullanıyoruz.

Salonumuzda altın sarısı bir konseptin bulunduğunu söyleyebiliriz. Salonumuzun bütününe baktığınızda birçok ayrıntıda bu konsepti görebiliyorsunuz. Eğer farklı bir konsept talebinizde olursanız en yeni kına konseptlerini takip eden ekibimiz ile aklınızdaki geceyi oluşturabiliyorsunuz. Konseptinizi tüller, balonlar ve çiçeklerle destekleyebiliyoruz. Aynı zamanda kına geceleri için oldukça önemli olan kına sandığı, kına tahtı, kına takımı, kına tepsisi, kına mumu gibi aksesuarları da konsepte uyumlu bir şekilde temin edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Kına gecelerinin olmazsa olmazı müziktir. Bu müzik hizmetini gelin adaylarımıza profesyonel müzisyenler ile sağlayabiliyoruz. Orkestramız bu tarz gecelerde konuklarını nasıl eğlendirmeleri gerektiğini iyi biliyorlar. Bize güvenebilirsiniz.

Tüm bu bilgiler ışığında salonumuzda yıllar sonra bile unutamayacağınız bir kına gecesi düzenlemek artık çok kolay. Yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Beşyıldız Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Sena & Muhammed

Düğün Tarihi: 19.10.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

İlgileri alakaları o kadar çok güzeldi ki biz tek kelimeyle herşeyden çok memnun kaldık. İki kültürün tek düğünde saatlerce eğlenebilmesi ancak çok güzel orkestra ile sağlanır 😉 herşey yerindeydi. Dipnot:gelinle damada gelen mevye tabağı içimi serinleten en güzel şeydi🤗

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.