Trakya Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Tepebaşı, Eskişehir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

2. Dünya Savaşı'nın son yıllarında Yunanistan’dan yurda dönen işletme sahiplerimiz 1946 yılında Trakya Restaurantı kurmuştur.

2010 yılında yenilenen yüzüyle de Eskişehir'de bir klasik haline gelmiştir!

Yıllardır birlikte çalıştığımız profesyonel bir ekip ve organizasyon sorumlusu ile birlikte de yalnızca yemek organizasyonlarınızı değil düğün, nişan ve kına gecesi organizasyonlarını düzenlemeye devam ediyoruz. Çünkü her hikayenin başladığı yer özeldir. 70 yıldan fazla süredir konuklarına hizmet veren Trakya Restaurantta başlangıçlar daha da özeldir!

Hikayenizi bizimle birlikte başlatmaya ve mutluluğunuzu paylaşmaya hazır mısınız?

Üstelik geleneksel düğün ve davet organizasyonlarınız dışında bir organizasyondan fazlasını sunuyoruz sizlere...

Şık tasarımlarıyla farklı organizasyonlarınız için alternatifler yaratabilecek odalarımız ve masa düzenlerimiz sayesinde her organizasyonunuz için özel bir konsept hazırlayabiliriz. Nezih ve şık bir atmosferde düzenleyeceğiniz organizasyonlar için sade süslemeler de yapıyoruz. Sizin kadar özel olacak gecenizde kına gecesi ve bekarlığa veda süslemeleri olarak da farklı tercihler yapabiliyoruz. Tercihlerimizi ise sizinle birlikte detaylı olarak görüşerek istekleriniz doğrultusunda yapıyoruz.

Böylelikle sizin de zevkinizi gecenize yansıtmış ve size özel bir gece tasarlamış oluyoruz! Yemekli organizasyonlarınız ve kokteyl menüleriniz için de damak tadınıza uygun tercihler yapmanızı sağlıyor ve menü tadımları düzenliyoruz. Beğendiğiniz menüleri şık hazırlanmış masalarınıza şık sunumlarla servis ediyoruz ve konuklarımızın beğenisine sunuyoruz.

Abartıdan uzak sade bir kına köşesi oluşturma şansımız da olabiliyor! Tahtlar ile süslenmiş bir köşe olmasa da sizin için ayrıcalıklı olarak hazırlanmış bir köşe olacağını söyleyebiliriz. Bekarlığa veda organizasyonlarınız için ise fotoğraf çekilme alanları ve tamamen eğlence odaklı bir gece tasarlamayı tercih ediyoruz.

Eğlence demişken gecenize katılacak olan orkestramız gecenizi daha da özel kılacak şarkıları ile özel anlar yaşamınıza sebep olacak! mız müzikde yapacaktır

Siz de Eskişehir Trakya Restaurant fiyatları hakkında bilgi almak için ve ayrıcalıklı bir gece düzenlemek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tabii ki Eskişehir kına ve bekarlığa veda partileri hakkında daha detaylı görüşmeler de sağlayabiliriz!

İletişim

Emin SARPER

  • Adres: Şahin Caddesi Tepebaşı Belediyesi Yanı No: 84/A Eskişehir

Trakya Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!