Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Eskişehir

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı Sıkça Sorulan Sorular

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı kına ve bekarlığa vedanız için masalar arası geniş mesafe aralığı, düzenli havalandırma, kullan-at malzeme ile servis imkanı, mekan girişinde ateş ölçümü, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi ve ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı Hakkında

Şahane bir mekanda göz alıcı bir kına eğlencesi düzenlemek istiyorsanız, Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı’nda sizi memnuniyetle ağırlayabiliriz.

2000 yılından bu yana Servidan Düğün Salonu olarak Eskişehir’de hizmet veriyoruz. Adalar Porsuk manzarası eşliği içerisinde çiftlerimizi hem özenle ağırlıyor hem de muhteşem düğün organizasyonlarına imza atıyoruz. Hayallerinizi gerçekleştiriyor, size unutulmaz bir eğlence vaat ediyoruz.

Kendinizi daima özel hissedeceğiniz bir hizmet sunuyoruz. Porsuk manzarası ile kucaklaşabileceğiniz bir alanda düğün, kına gecesi ve nişan gibi organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Eminiz ki bizimle çalışmak sizi çok ayrıcalıklı kılacak. Eskişehir kına gecesi mekanları arasında yer alıyoruz. Muhteşem Porsuk manzarası eşliğinde eğlencenizi yapıyoruz. Bölgemizdeki düğün mekanları arasında bu özellikleri bir arada bulabileceğiniz nadir yerlerden biriyiz. Seçim yaparken mutlaka bunu da göz önünde bulundurmalısınız.

Organizasyonunuzdan önce sizinle bir araya gelerek kına gecesi planlamanızı birlikte yapıyoruz. İsteklerinizi, tecrübelerimizle harmanlıyoruz. Kararlarımızı ortak veriyoruz. Davetinizi yemekli olarak düşünüyorsanız, menünüzü de tamamen damak zevkleriniz doğrultusunda hazırlıyoruz. Usta aşçılarımızın en lezzetli yemeklerini davet menünüz içerisine alıyoruz. Başlangıç yemeğinden tatlısına kadar birbirinden harika lezzetleri sizin için özenle bir araya getiriyoruz. Eğer kokteyl konseptinde bir davet düşünüyorsanız da mini atıştırmalıklar hazırlıyoruz. Hijyen koşullarına her zaman dikkat ediyoruz.

Nasıl bir kına eğlencesi istediğinize karar verdikten sonra gerisini Servidan kalitesine bırakabilirsiniz. Her şeyin harika olacağına emin olun. Bir organizasyonu öne çıkaran noktalardan biri de süreci iyi planlama ve yönetme kısmı. Dolayısıyla bu noktada bize güvenmeniz en doğru tercih olacaktır.

Bizimle iletişime geçmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan mekan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece yeşilin ve huzurun birbirine karıştığı, profesyonel hizmetin samimiyetle yapıldığı işletmemizde en güzel davetlerinizi özenle gerçekleştirmek üzere sizinle bir araya gelebiliriz…

Ekiple Tanışın

 • Bekir Yavuz
  Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Hoşnudiye Mahallesi Altın Sokak No 13 Tepebaşı ESKİŞEHİR

 • Haritadaki Konumu

  Servidan Düğün ve Kına Davet Alanı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.