• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mayday Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Mayday Meyhane Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Mayday Meyhane Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Mayday Meyhane Sıkça Sorulan Sorular

Mayday Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mayday Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Mayday Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Mayday Meyhane kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mayday Meyhane kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Mayday Meyhane Hakkında

Barlar sokağı girişinde düğün öncesi arkadaşlarınızla stresinizi attığınız bekarlığa veda kutlamaları, fasıl geceleri, günün yorgunluğunu atmak isteyenler için Mayday Rum Meyhanesi Eskişehir’de. Profesyonel bir hizmetle ve ekiple birlikte her anından zevk alacağınız gecenize eşlik ediyoruz.


Mekanımıza girdiğinizde mavi ve beyaz rengin ağırlıklı olarak dekorasyonda tercih edildiğinizi göreceksiniz. Siyah beyaz resimlerin duvarlarda yer aldığı meyhanemizde, 50 kişiye kadar açılır kapanır tavanlı bir alana da sahibiz. Kendinizi tam olarak bir meyhanede hissedeceksiniz. Üstelik zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak Mayday usulü eğleneceksiniz.


Hizmet sektörüne olan bağlılığımız, memnun misafir görme arzumuz ve kaliteyi amaç edinen bir anlayışla meyhanemizde sizi ağırlamayı çok istiyoruz. Çünkü kurulduğumuzdan bu yana herkese kucak attık ve birçok dost edindik. İlk günden beri gelen misafirlerimiz bile var. Neden mi? Çünkü meyhane samimiyetini oldukça iyi verdiğimize inanıyoruz. Geldiğiniz anda evinizdeymiş gibi hissediyorsunuz. Keza personelimizin güler yüzü buna oldukça etken oldu. Her bir misafirimize karşı ilgili olmaları, her an hazırda ihtiyaç gidermek için beklemeleri gibi nedenler sayesinde birçok dost biriktirdik.


Biliyorsunuz ki, bekarlığa veda partilerinin en önemli noktası eğlencedir. Mayday olarak, atmosferin nabzını tutmasını iyi bilen sanatçılarla çalışıyor bazen konsept geceler de düzenliyoruz. Gelen herkesin eğlendiği, kahkaha atarak mekanımızdan çıktığı söylentiler arasında. Bu durum da bizi çok mutlu ediyor.


Profilimizi incelediniz ve şu an Mayday Rum Meyhanesi Eskişehir telefon numarasını merak ediyorsunuz. Bunun yapmanız gereken iki işlem var. İlki fiyat teklifi al butonuna tıklamak. İkincisi ise çıkan formu eksiksiz doldurmak. Bu sayede iletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla hemen geri dönüş sağlıyor ve sizi mekanımızı hem görmeniz hem de tanışmamız adına davet ediyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Hoşnudiye Mah. Vural Sok. No: 61/A

 • Haritadaki Konumu

  Mayday Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.