Mayday Meyhane

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mayday Meyhane
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Mayday Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Mayday Meyhane Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Mayday Meyhane Sık Sorulan Sorular

Mayday Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mayday Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Mayday Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Mayday Meyhane kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mayday Meyhane kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Mayday Meyhane Hakkında

Barlar sokağı girişinde düğün öncesi arkadaşlarınızla stresinizi attığınız bekarlığa veda kutlamaları, fasıl geceleri, günün yorgunluğunu atmak isteyenler için Mayday Rum Meyhanesi Eskişehir’de. Profesyonel bir hizmetle ve ekiple birlikte her anından zevk alacağınız gecenize eşlik ediyoruz.


Mekanımıza girdiğinizde mavi ve beyaz rengin ağırlıklı olarak dekorasyonda tercih edildiğinizi göreceksiniz. Siyah beyaz resimlerin duvarlarda yer aldığı meyhanemizde, 50 kişiye kadar açılır kapanır tavanlı bir alana da sahibiz. Kendinizi tam olarak bir meyhanede hissedeceksiniz. Üstelik zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak Mayday usulü eğleneceksiniz.


Hizmet sektörüne olan bağlılığımız, memnun misafir görme arzumuz ve kaliteyi amaç edinen bir anlayışla meyhanemizde sizi ağırlamayı çok istiyoruz. Çünkü kurulduğumuzdan bu yana herkese kucak attık ve birçok dost edindik. İlk günden beri gelen misafirlerimiz bile var. Neden mi? Çünkü meyhane samimiyetini oldukça iyi verdiğimize inanıyoruz. Geldiğiniz anda evinizdeymiş gibi hissediyorsunuz. Keza personelimizin güler yüzü buna oldukça etken oldu. Her bir misafirimize karşı ilgili olmaları, her an hazırda ihtiyaç gidermek için beklemeleri gibi nedenler sayesinde birçok dost biriktirdik.


Biliyorsunuz ki, bekarlığa veda partilerinin en önemli noktası eğlencedir. Mayday olarak, atmosferin nabzını tutmasını iyi bilen sanatçılarla çalışıyor bazen konsept geceler de düzenliyoruz. Gelen herkesin eğlendiği, kahkaha atarak mekanımızdan çıktığı söylentiler arasında. Bu durum da bizi çok mutlu ediyor.


Profilimizi incelediniz ve şu an Mayday Rum Meyhanesi Eskişehir telefon numarasını merak ediyorsunuz. Bunun yapmanız gereken iki işlem var. İlki fiyat teklifi al butonuna tıklamak. İkincisi ise çıkan formu eksiksiz doldurmak. Bu sayede iletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla hemen geri dönüş sağlıyor ve sizi mekanımızı hem görmeniz hem de tanışmamız adına davet ediyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Hoşnudiye Mah. Vural Sok. No: 61/A

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mayday Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.