Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Eskişehir

Leto City Hotel

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Leto City Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL

Leto City Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Leto City Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Leto City Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Leto City Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Leto City Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Leto City Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Leto City Hotel Hakkında

Her şeyi ile fark yaratan Eskişehir otelleri Odunpazarı evlerine yakın konumda bulunan otelimizde yüksek kalite standartlarında hizmet veriyor. Konum olarak şehir merkezinde ama şehrin yorgunluğu ve koşturmacasından uzakta huzurlu bir yaşam alanı sunması ile Leto City Hotel Eskişehir’deki eviniz oluyor…

Konaklama ve balayı çiftleri için Eskişehir’in eşsiz güzelliklerine olan yakınlığı ile kusursuz bir tercih oluyor. Arkeoloji müzesi, Balmumu Heykel Müzesi ve Tülomsaş’da bulunan Devrim Arabası ve ilk yerli lokomotif Karakurt gibi özel sergilere de her an ulaşım sağlayabileceksiniz. Tatilinizin her gününü dolu dolu geçirebileceksiniz. Üstelik burada tatiliniz çok daha anlamlı olacak…

Leto City Hotel siz değerli konuklarının her özel gününde de organizasyonlar düzenliyor. Hazırladığı nikah, nişan, düğün, kına, nikah sonrası yemek, doğum günü partisi veya iş toplantılarınız için de farklı konseptler tasarlıyor. Belki de en geniş konsept skalasına sahip olup gelinlerimiz için farklı bir önem taşıyan kına gecesi organizasyonlarınız için de büyük çaba harcıyoruz.

Organizasyon sorumlumuz çiftimiz veya davet sahipleri ile görüşerek her detayı planlıyor. Süslemeler, özel aksesuarlar ile yalnızca size özel konseptler tasarlama şansımız var! Masa örtülerinizden peçetelerinize kadar organizasyonunuza uygun tercihler yapılıyor. Yemekli ve yemeksiz davet tercihlerinizde kimi zaman özel menüler kimi zamanda şık sunumlar ile kokteyl veya ikramlar konuklarınıza servis ediliyor.

Kına organizasyonlarınızda kına tahtınız ve taht cibinliği de dahil olmak üzere birçok aksesuar ve kına malzemesini temin etme şansımız da olabilir. İstekleriniz dahilinde şekillenecek organizasyonlarınız; geleneksel kına gecesi tazında ya da modern ve Osmanlı esintileri bir araya getirilerek hem kına gecesi hem de bekarlığa veda partisi gerçekleştirebiliriz. Sınırlama getirmemek için çözüm ortaklarımızdan da yardım alarak sizin hayalinizi gerçekleştirebiliriz.

Siz de Eskişehir kına salonları arasında doğru kararı verebilmek için formu doldurarak Leto City Hotel ile ilk görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz…

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Vişnelik Mahallesi Erkan Sokak No:66 Odunpazarı Eskişehir

 • Haritadaki Konumu

  Leto City Hotel Yol Haritası

Leto City Hotel Düğün Yorumları (2)

Doğan

Düğün Tarihi: 15.06.2019

Nişan organizasyonumuzu burada gerçekleştirmeye karar verdik.Gerçekten çok ilgililerdi mekan tanıtımı fiyat performans güleryüzlülük açısından çok memnun kaldık.Herkese tavsiye ederim.

Attila

Düğün Tarihi: 20.01.2019

2018 eylül ayında bekarlığa veda gecemi burada gerçekleştirdim.Profesyonel bir ekip,fiyatlandırma politikası ve hizmet kalitesi olarak tavsiye edebileceğim bir mekan.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.