Es Aqua Garden

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Odunpazarı, Eskişehir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Lidya Park
44 1 4

Odunpazarı

Lidya Park

400-500
50 TL'den az
Hennas Davet
34 1 12

Merkez

Hennas Davet

200-300
50 TL'den az
Henna Hasplaza
16

Odunpazarı

Henna Hasplaza

300-400
50 TL'den az

Hakkında

Eskişehir’in tek Aqua Park’ı olarak hem eğlenmek hem de özel organizasyonlarını gerçekleştirmek isteyen herkesi tesisimize bekliyoruz. İçerisinde 3 ayrı alan bulunan tesisimizde, detayları dikkate aldığımız organizasyonlar sunuyoruz. Eskişehir Aqua Park Es Aqua Garden olarak 2000 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyoruz.


Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan, düğün öncesi yapılan kına gecesi organizasyonlarınız için özel bir hassasiyetle çalışıyoruz. 3 ayrı konseptle karşınıza çıkıyoruz. İlki, kır düğün alanımız. Doğanın ortasında, ağaçların arasında, rengarenk çiçeklerle karşılıyoruz sizi. Kır da kına yapmak isteyenlerin hayallerini oluşturan bir alan burası. İkincisi, havuz başı alanımız. Bu tarz bir konseptte özel gününüzü yaşamak istiyorsanız profesyonel bir hizmetle karşınıza çıkıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz şovlarla birlikte akıllarda iz bırakıyoruz. Sonuncusu ve belki en ilginç olanı, amfi tiyatro alanımız. Eğer tiyatroya gönülden bağlıysanız ya da değişik bir konsept yapmak istiyorum diyorsanız mutlaka kına gecesi organizasyonunuzu burada gerçekleştirmelisiniz. Bu 3 ayrı alan sayesinde alternatifler sunuyoruz. Böylece görüşmek için geldiğinizde tek tek gezebilir ve kına mekanınızı seçebilirsiniz.


Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerle de karşınıza çıkıyoruz. Ustalarımız hazırladığımız düğün menüsüne el lezzetini katıyor ve ortaya şahane tatlar çıkıyor. Bunun dışında servis ekibimizde aksama yaşamadan kına organizasyonunuzun gerçekleşmesine yardımcı oluyor. Misafirleriniz ile son derece ilgili olmakla birlikte son derece güler yüzlü hizmet veriyorlar. Es Aqua Garden düğün salonu olarak gecenin sonunda mutlu olacağınıza eminiz.


Kına geceniz için farklı bir şeyler yapmak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Bunun için de yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Böylece 3 ayrı konseptten yararlanabilir, diğer avantajlarımıza da sahip olabilirsiniz. Bir kahve eşliğinde hayallerinizi süsleyen kına gecenizin planlamalarına dair ilk adımları atmaya başlıyoruz! Hazır mısınız?

İletişim

Yetkili Kişi

Yetkili Kişi

  • Adres: 71 Evler Mahallesi Ertaş Caddesi No: 288 71 Evler Tramvay Durağı

Es Aqua Garden Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!