• Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Es Aqua Garden Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Es Aqua Garden Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Es Aqua Garden Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Es Aqua Garden Sıkça Sorulan Sorular

Es Aqua Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Es Aqua Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Es Aqua Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Es Aqua Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Es Aqua Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Es Aqua Garden Hakkında

Eskişehir’in tek Aqua Park’ı olarak hem eğlenmek hem de özel organizasyonlarını gerçekleştirmek isteyen herkesi tesisimize bekliyoruz. İçerisinde 3 ayrı alan bulunan tesisimizde, detayları dikkate aldığımız organizasyonlar sunuyoruz. Eskişehir Aqua Park Es Aqua Garden olarak 2000 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyoruz.


Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan, düğün öncesi yapılan kına gecesi organizasyonlarınız için özel bir hassasiyetle çalışıyoruz. 3 ayrı konseptle karşınıza çıkıyoruz. İlki, kır düğün alanımız. Doğanın ortasında, ağaçların arasında, rengarenk çiçeklerle karşılıyoruz sizi. Kır da kına yapmak isteyenlerin hayallerini oluşturan bir alan burası. İkincisi, havuz başı alanımız. Bu tarz bir konseptte özel gününüzü yaşamak istiyorsanız profesyonel bir hizmetle karşınıza çıkıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz şovlarla birlikte akıllarda iz bırakıyoruz. Sonuncusu ve belki en ilginç olanı, amfi tiyatro alanımız. Eğer tiyatroya gönülden bağlıysanız ya da değişik bir konsept yapmak istiyorum diyorsanız mutlaka kına gecesi organizasyonunuzu burada gerçekleştirmelisiniz. Bu 3 ayrı alan sayesinde alternatifler sunuyoruz. Böylece görüşmek için geldiğinizde tek tek gezebilir ve kına mekanınızı seçebilirsiniz.


Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerle de karşınıza çıkıyoruz. Ustalarımız hazırladığımız düğün menüsüne el lezzetini katıyor ve ortaya şahane tatlar çıkıyor. Bunun dışında servis ekibimizde aksama yaşamadan kına organizasyonunuzun gerçekleşmesine yardımcı oluyor. Misafirleriniz ile son derece ilgili olmakla birlikte son derece güler yüzlü hizmet veriyorlar. Es Aqua Garden düğün salonu olarak gecenin sonunda mutlu olacağınıza eminiz.


Kına geceniz için farklı bir şeyler yapmak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Bunun için de yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Böylece 3 ayrı konseptten yararlanabilir, diğer avantajlarımıza da sahip olabilirsiniz. Bir kahve eşliğinde hayallerinizi süsleyen kına gecenizin planlamalarına dair ilk adımları atmaya başlıyoruz! Hazır mısınız?

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres::

  71 Evler Mahallesi Ertaş Caddesi No: 288 71 Evler Tramvay Durağı

 • Haritadaki Konumu

  Es Aqua Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.