Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Eskişehir

Beyaz İnci Düğün & Davet

Firma kapanmıştır
Beyaz İnci Düğün & Davet

Beyaz İnci Düğün & Davet Hakkında

Kına geceleri her zaman büyük özen isteyen, birçok ince detayı bulunan organizasyonlardır. Biliyoruz ki çiftlerimizin de bu özel günde ufak yardımlara ve kaliteli dokunuşlara ihtiyacı olacak. İşte tam bu noktada terası ve balkonlarıyla Beyaz İnci Düğün Salonu Eskişehir davetinizin ev sahibi sizinse destekçiniz olmak için hazır. Beyazın duruluğuna şahit olacağınız geniş aynı zamanda konforlu salonumuzda kına gecenizi gerçekleştiriyoruz.

Davet Alanları

Çok katılımlı, davetli listesi uzun olan düğünler için müsait bir salona sahibiz. 700 kişi kapasiteli geniş kapalı alanımız yüksek tavanıyla havadar bir ortam sağlarken kolonsuz oluşuyla görüş açınızı daraltacak ve hareket özgürlüğünüzü kısıtlayacak hiçbir etken bırakmıyor. Oturma düzenimizi de davetli sayınıza göre ayarlayarak rahat bir alan oluşturmaya özen gösteriyoruz.

Dekorasyon

Ağırlıklı olarak beyaz renk tercih ettiğimiz dekorasyonumuz Eskişehir kına gecesi mekanları arasında zarifliğimizle öne çıkmamıza sebep oluyor. Beyaz tiffany sandalyelerimiz ve dikdörtgen yuvarlak masa seçeneklerimiz alan düzenlememizi oluşturuyor. Masalarımız, sahnemiz renkli çiçeklerle süsleniyor. Sütun gelin yolu aksesuarlarımız zarafetinize ortak olacak. Kristal avizelerimiz göze çarpan dekoratif ürünlerimizden. Eflatun perdelerimiz hem çiçeklerimizle uyum içinde hem de salonumuza renk katıyor.

Hizmetler

Park salonu yaşamamanız için 100 araç kapasiteli otoparkımız ve valelerimiz sizi bekliyor olacak. Işık, ses ve sahne hizmetlerimiz konusunda memnun kalacağınızdan eminiz çünkü son teknoloji sistemleri kullanmaya dikkat ediyoruz. Organizasyon sorumlularımızla fikirlerinizi paylaşıp, düzenlemelerimize katkıda bulunabilirsiniz. Organizasyon firmalarıyla anlaşma yapmanız durumunu anlayışla karşılıyoruz. Yemekli davetleriniz için mutfağımızı veya catering firmalarını tercih edebilirsiniz.

Bindallı ve kaftanlarınızı salonumuzdan kiralayabilirsiniz. Kına tepsisi, kına mumu, kına takımı, kına ekibi gibi bütün malzemelerimiz tarafımızdan sağlanıyor. Tam teçhizatlı bir müzik sistemi hazırlayalım siz de bol bol eğlenin dedik. Kına parçalarından oluşan müzik listemizin hoşunuza gideceği kaçınılmaz bir gerçek. Davul show, oryantal, zenne, semazen, dans ekipleri daha neler neler.

Odunpazarı’nda mest olacağınız bir kına gecesi için salonumuz doğru seçim. Gelin hamamından dilek fenerine kadar en ufak detaylara yer verilen bir salon düşünün. Böyle bir mekanda kına gecesi yapmak her birimiz için tatmin ve mutlu edici bir deneyim olur. Beyaz İnci Düğün Salonu telefon numarasını kullanarak veya sayfamızda bulunan formu doldurarak işletmemiz hakkında detayları öğrenebilirsiniz.

Beyaz İnci Düğün & Davet Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Beyaz İnci Düğün & Davet Sıkça Sorulan Sorular

Beyaz İnci Düğün & Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Beyaz İnci Düğün & Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Beyaz İnci Düğün & Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Beyaz İnci Düğün & Davet kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Beyaz İnci Düğün & Davet kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.